ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

پوجا مور ؛ تلفیق سنت های هندی با مد نیویورکی

d18d1528ee4c2188221135de26d79754

مدل ۲۴ ساله، اهل شهر احمدآباد ایالت گوجرات هند، چند ماه قبل هند را به مقصد نیویورک ترک کرد. اما در بدو ورود به شوک فرهنگی دچار شد. اولین شوک برای مدل گیاهخوار، غذاهای نیویورکی بود.

.

شوک دوم این بود که همشهری های جدیدیش چیزی از مدیتیشن نمی دانستند و اهمیت ” مراقبه ” را درک نمی کردند. مور می گوید: مدیتیشن در هند امری عادی است ولی مردم اینجا با فنون تسلط بر ذهن آشنا نیستند.

با وجود تفاوت های فرهنگی آشکار، مور از آمدنش به غرب پشیمان نیست و عاشق کارش می باشد. او از شرکت در جلسات عکسبرداری برای Indian Vogue گرفته تا Italian Vogue و کار کردن با لویی ویتون، استلا مک کارتنی و الکساندر مک‌کوئین، لذت می برد. او می گوید که ورودش به حرفه مدلینگ برنامه ریزی شده نبود و بسیار اتفاقی رخ داد. مور می گوید: وقتی در دانشگاه تحصیل می کردم، یک مسابقه زیبایی ترتیب دادم. یکی از دوستانم در لحظات آخر نام مرا در لیست شرکت کنندگان جای داد و اتفاقا برنده شدم. ولی مادرم شرط کرد که ابتدا باید تحصیلاتم را تمام کنم و فقط بعد از آن می توانم هر کاری که بخواهم انجام بدهم. من هم حرفش را گوش کردم و با مدرک مهندسی فارغ التحصیل شدم. احتمالا تنها مدل شرکت کننده در هفته مد هند بودم که مدرک مهندسی داشت. از آنجا به بعد همه چیز به سرعت اتفاق افتاد.

با اینکه مور از خانواده اش دور است، ولی می گوید که به لطف تکنولوژی هرگز احساس دلتنگی نمی کند چون همیشه با Skype با مادرش صحبت می کند.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .