ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

پر درآمدترین بازیگران مرد در دنیا (۱)

۴eadae682909e5571fe2c1a4fc6acd34

پردرآمدترین بازیگرهای مرد سال ۲۰۱۶ در دنیا

.

۱.دوین جانسون یا همان “the rock” معروف با درآمد ۶۴.۵ میلیون دلار در رده‌ی اول این لیست قرار دارد. باکس آفیس, کشتی گیر سابق را به پردرآمدترین هنرپیشه‌‌ی جهان تبدیل کرد.حرفه او در سینما از فیلم مشهور Fast and Furious شروع شد و در San Anreas، Baywatch و دیگر فیلم ها ادامه پیدا کرد. فیلم اخیر او با همبازی‌اش کوین هارت به نام “Central Intelligence” بیش از ۲۰۰ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروش داشته که آن را به پرفروش ترین فیلم کمدی سال تبدیل کرده است.

۲.نفر دوم جکی چان با درآمد ۶۱ میلیون دلاری است که مدتی است در سینمای جهانی فعالیت نداشته, اما باید از سینمای ژاپن تشکر کرد که او را به رده‌ی دوم این لیست رسانده است.

۳.مت دیمون برنده‌ی اسکار بهترین بازیگر مرد برای نقش آفرینی در فیلم “The martian” با مبلغ ۵۵ میلیون دلار در رده‌ی سوم قرار می‌گیرد.

۴.تام کروز ۵۳ ساله هنوز توانایی‌اش را برای بازی در فیلم‌های اکشن حفظ کرده است. او در سال ۲۰۱۵ قراردادی برای فیلم“Mission impossible” امضا کرد و بعد با بازی در فیلم “Jack Reachel” و “Menna” به در‌آمد ۵۳ میلیون دلاری دست پیدا کرد که او را در رده‌ی چهارم این لیست قرار می‌دهد.

۵. امسال قاضی حکمی ۷ میلیون دلاری را برای طلاق جانی دپ از همسرش امبر هرد صادر کرد. با این حال این رقم هیچ ضربه‌ای به قرار گرفتن او در رده‌ی پنجم وارد نکرده است. جانی دپ با کسب درآمد ۴۸ میلیون دلاری از فیلم “Alice through the looking glass” و دیگر فعالیت‌هایش برای نقش کاپیتان جک اسپارو در رتبه‌ی ۵ این لیست قرار می‌گیرد.

۶.بازی در فیلم “Batman vs Superman” برای بن افلک کمی همراه با ریسک بود اما این فیلم با فروش ۸۷۰ میلیون دلاری بهترین نتیجه را در باکس آفیس گرفت که این خبر خوشحال کننده‌ای برای بن افلک محسوب می‌شد. درآمد سال ۲۰۱۶ بن افلک ۴۳ میلیون دلار بوده است.

۷.وین دیزل با بازی در فیلم “۸ furious” وهم چنین گرفتن الباقی درآمدش از فیلم “Guardians of the galaxy” برای بار سوم در لیست پر درآمدترین بازیگرهای دنیا قرار دارد. درآمد او ۳۵ میلیون دلار می‌باشد.

۸.شاهرخ خان ستاره‌ی سینمای بالیوود با درآمد۳۳ میلیون دلار در رده‌ی هشتم قرار دارد.

۹. رابرت دونی جونیور که سال قبل با درآمد ۸۰ میلیون دلار پردرآمدترین بازیگر جهان شناخته شد امسال سال کاری آرام تری را گذراند. در آمد او با کاهش ۵۸ درصدی به مبلغ ۳۳میلیون دلار رسید.

۱۰.آکشای کومار بازیگر فیلم‌های اکشن سینمای بالیوود با درآمد ۳۱.۵ میلیون دلار در رده‌ی دهم قرار دارد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .