ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

پرادا بر لبه تیغ

۶۷۱fe58af5845f33e7786dd608484c8d

مسوولین این خانه مد مشهور، آخر هفته گذشته با انتشار گزارش سود و زیان سال ۲۰۱۵، سهامداران شان را از خواب و خوراک انداختند. فروش شرکت ۸ درصد کاهش داشت.

.

میزان سود نیز با ۲۷ درصد کاهش، ۳۳۰.۹ میلیون یورو (معادل ۳۷۷ میلیون دلار) ثبت شد،‌ که پایین ترین میزان طی ۵ سال گذشته می باشد. صبح دوشنبه ارزش سهام Prada حدود ۷.۸ درصد کاهش یافت.

مسوولین شرکت همچون سال های قبل وضعیت بازار آسیا را در عدم موفقیت خود مقصر می دانند. به استثنای ژاپن که در آن تقریبا همه مارک های لوکس به طور مستمر شاهد رشد بودند، در سایر مناطق آسیا Prada با مشکل روبرو شده. عدم ثبات بازار سهام در چین و کاهش مراجعه کنندگان به فروشگاه ها، همه در کاهش میزان فروش نقش داشتند.

ولی آسیا تنها مشکل پرادا نیست. فروش محصولات چرمی (کیف) نیز ۱۰ درصد کاهش داشت. عمده فروشی در آمریکا نیز مساله ساز بود. میزان فروش عمده فروشی ها به خرده فروشی ها نیز ۲۱ درصد کاهش نشان داد، در حالی که کاهش فروش در شعبه های پرادا فقط ۵ درصد بود.

مسوولین شرکت برای متوقف کردن این روند در سال ۲۰۱۶ تدابیری اندیشیده و قصد دارند دامنه محصولاتی که به صورت آن-لاین عرضه می شوند را گسترش بدهند و برای ارتباط برقرار کردن با مشتریان بالقوه، حضور قوی تری در رسانه های اجتماعی داشته باشند. باید منتظر شد و دید که آیا سیاست جدید، مفید خواهد بود یا خیر.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .