ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ویکتوریا بکام؛ عشق در نگاه اول حقیقت دارد!

۴۲ef3937b979091cf46e2f58109b31fa

ویکتوریا و دیوید بکام، هفده سال است که با یکدیگر ازدواج کرده اند و ۴ فرزند دارند. اما طراح مشهور مد، آنچنان به وضوع لحظه آشنایی شان را به یاد دارد، که انگار همین دیروز اتفاق افتاد.

.

ویکتوریا ۴۲ ساله که تصویرش زینت بخش شماره ماه اکتبر مجله British Vogue می باشد، در نامه سرگشاده ای که خطاب به <ویکتوریای نوجوان> نوشته است.

اولین لحظه دیدار با ستاره فوتبال را شرح داد و نوشت: بله، عشق در نگاه اول واقعا وجود دارد. این اتفاق برای تو در lounge تیم فوتبال منچستر یونایتد خواهد افتاد. هرچند که تو به دلیل اینکه اندکی مست خواهی بود، جزییات کامل آن را به خاطر نخواهی آورد. ویکتوریا در نامه اش، برداشت خود از همسر آینده اش را اینگونه توصیف کرد: در حالی که بازیکنان دیگر در بار مشغول هستند، دیوید را خواهی دید که کنار خانواده اش ایستاده. او لبخند زیبایی دارد. تو که خودت نیز رابطه نزدیکی با خانواده ات داری، احساس می کنی که وجه تشابه زیادی بین شما وجود دارد. دیوید از تو شماره تلفن ات را خواهد پرسید. ( بکام هنوز بلیط پرواز لندن به منچستر را که تو پشت آن شماره ات را نوشتی را نگه داشته است.)

ویکتوریا در ادامه نامه اش، به مشکلات و کمبود اعتماد به نفسی که در نوجوانی از آن رنج می برد و همچنین ورودش به عرصه موسیقی با گروه Spice Girls و مسیری که برای تبدیل شدن به یکی از طراحان موفق مد طی کرد، اشاره کرده است.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .