ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ویترین ایرانی

۲۰e6d0dc79365d45f8620c21a172f633
وقتی در خیابانهای تهران قدم میزنم بیشتر از عابرین و ظاهرشان ، ویترین ها و باطن شان توجهم را جلب می کنند؛ نه اینکه جذاب باشند ، فقط محض مرور اتفاقاتی که دارد بر تن کشور ایرانم می افتد.

.

 
دانشی ها می گویند : پژوهشگر یک جستجو گر است. گنج یاب ها جست و جوگرند. لطفا اضافه کنید که طراح واقعی هم باید جست و جوگر باشد. اصلا چه اشکالی دارد که هر شهروند یک جست و جوگر خوب باشد. باید گشت و لباس ایرانی را از دل کتابخانه و تاریخ ملی به تن شهر و آدم هایش کرد . باید گشت و مد واقعی ایرانی را جای جای زندگی امروزی ایران و ایرانی پیدا کرد . 
محصول این جستن ها شاید رسانه ای تماشایی برای جامه و لباس ایرانی شود. محصول این جوییدن ها و جوریدن ها شاید حال زندگی مان را خوب تر کند. از همه شایدها و بایدها که بگذریم، شاید با این دقت ها و دقیق شدن ها، من و همه جوان ها احساس کردیم وفت آشتی با مد و لباس ایرانی رسیده است . 
آن وقت ویترین هایمان از انبوه همه چیز و همه جور، دلشان سبک می شوندو یک جور، یک طور و یک گونه اصیل برای ایرانی امروز به تماشا می گذارند
راستش را بخواهید، من هم یک جست جوگرم! دنبال سبک ایرانی و طور و طرز خودمان می گردم. فدقی نمی کند کجا. روی صحنه نمایش زنده لباس، در گالری ها، در جشنواره ها، دور میز مد، در رسانه ها، سیما و سینما یا خیابان مد و لباس ایران مان . 

محمد سلیمی، مجری تلویزیونی و صحنه ای مد و لباس ایرانی 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .