ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

وقتی ارین هترتون مدل ویکتوریا سکرت چاق خطاب می شود

۴۵fc1fd2e4639db7a71d040581c2cb26

ارین هترتون ” Erin Heatherton ” مدل ۲۷ ساله و سابق خانه مد Victoria’s Secret در سال ۲۰۱۳ تصمیم گرفت برای همیشه VS را ترک کند. چون به او اخطار داده شده بود که تا برگزاری شوی سالانه این خانه مد باید وزن کم کند.

.

مدل آمریکایی، که به مدت ۵ سال با این خانه مد کار کرده بود، برای راضی نگه داشتن کارفرمایش از تغذیه سالم پیروی کرده و دو بار در روز ورزش می کرد. اما هنگامی که می خواست خود را برای شوی ۲۰۱۳ آماده کند، متوجه شد که بدنش به رژیم و ورزش پاسخ نمی دهد. او می گوید: افسرده شده بودم، چون خیلی زحمت کشیده بودم ولی بدنم مقاومت می کرد. یک شب بعد از تمرین ورزشی سخت به خانه آمدم و در حالی که به غذایم خیره شده بودم، فکر کردم که شاید اصلا نباید غذا بخورم. می دانستم که نمی توانم با آن وضعیت به روی صحنه بروم و در مقابل چشمان هزاران زنی که مرا الگوی خود قرار داده بودند، خودنمایی کنم. به همین دلیل تصمیم گرفتم ویکتوریا سکرت را ترک کنم.

ارین که پس از ترک ویکتوریا سکرت، به کار مدلینگ ادامه داده و تصویرش در شماره ویژه لباس شنای Sports Illustrated ۲۰۱۶ نیز چاپ شده است، اندام خود را آنطور که هست پذیرفته و قصد دارد همین پیام را به خانم های جوان منتقل کند.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .