ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

والریا لوکیانوا ؛ باربی عروسکی

d32703e4d6167ce27e1a9881230505a2

والریا لوکیانوا ” Valeria Lukyanova “با لقب ” باربی انسانی” می شناسند. از انتشار اولین عکس های او در اینترنت در سال ۲۰۱۲ به این سو، روز به روز به شهرت والریا افزوده شده است و عکس هایش بین میلیون ها نفر از کاربران رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است.

.

والریا در۲۳ آگوست ۱۹۸۵ در شهر تیراسپول مولداوی به دنیا آمد و پس از مدتی به بندر اودسا در اکراین نقل مکان کرد. با آغاز جنگ در اکراین در سال ۲۰۱۴، والریا و همسرش دیمیتری شخرابوف (تاجر اکراینی) به مسکو نقل مکان کردند.

والریا در مدرسه بین المللی School of Out of Body Travel تدریس می کند. در این مدرسه، مربیان نشان می دهند که چگونه می توان کالبد فیزیکی را ترک کرد و با کالبد معنوی به هر مکان بر روی این سیاره سفر کرد. والریا می گوید که همواره به متافیزیک یا فلسفه مابعدالطبیعه که به فلسفه وجود، زندگی و جهان می پردازد، علاقمند بود.

او که به جز مدلینگ به ترانه سرایی و خوانندگی نیز علاقمند است می گوید که بیشتر ترانه هایش را هنگامی که در کالبد اثیری سفر می کرد یا در حین مدیتیشن نوشته است. والریا همچنین کوهنوردی حرفه ای است و ادعا می کند که از ماجراجویی های خطرناک نمی ترسد.

وی می گوید که به جز عمل جراحی سینه، هیچ عمل جراحی دیگری انجام نداده است و ظاهر منحصربه فردش را با ورزش روزانه و پیروی از یک رژیم خاص خلق کرده است. او خام خوار است و از رژیم غذایی مایعات پیروی می کند.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .