ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

همکاری تام فورد و ایمی آدامز در صنعت سینما

fc5dee0557d5c28746f896256ed98905

فیلم A Single Man (محصول سال ۲۰۰۹) به کارگردانی تام فورد (طراح مد و کارگردان سینما) باعث شد کالین فیرت برای جایزه اسکار و جولیان مور نیز برای دریافت جایزه Golden Globe نامزد شوند.

.

بنابراین وقتی طراح و کارگردان مشهور از ایمی آدامز دعوت کرد که در درام جدیدش به نام Nocturnal Animals بازی کند، آدامز بلافاصله این پیشنهاد را پذیرفت.

آدامز، یکشنبه گذشته، پس از افتتاحیه اکران فیلم در لس آنجلس در کنار فورد و همبازی اش جیک گیلنهال در جلسه پرسش و پاسخ حضور یافت.

فیلم Nocturnal Animals، بر اساس کتابی به نام Tony and Susan نوشته آستین رایت ساخته شده است. فورد، پس از اینکه یکی از دوستانش در سال ۲۰۱۱، این کتاب را به وی معرفی کرد، داستان را به سناریوی فیلم تبدیل کرد.

فورد در مورد فیلمش گفت: موضوع فیلم یافتن افرادی است که در زندگی برایتان ارزش داشته باشند. افرادی که نمی توانید از آن ها دل بکنید. من فرد با وفایی هستم و ۳۰ سال گذشته با یک نفر زندگی کرده ام (ریچارد باکلی) . متاسفانه ما این روزها به دور انداختن چیزها، حتی آدم ها عادت کرده ایم. معتقدم یک فیلم باید بتواند شما را به تفکر درباره زندگی تان تشویق کند.

فورد که پس از ۷ سال غیبت از عرصه کارگردانی با درامی دیگر بازگشته است می گوید که در طول  ۷ سال گذشته همه توانش را بر روی اداره امپراطوری مد اش متمرکز کرده بود. فورد گفت: طی این مدت صاحب پسری شدم که حالا ۴ ساله است. ضمن اینکه ۱۰۰ فروشگاه جدید را هم افتتاح کردم. امیدوارم غیبت بعدی ام از سینما، از ۳ سال طولانی تر نشود.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .