"/> همه چیز در باره مارلا میپلز همسر پیشین دونالد ترامپ | مجله اینترنتی مد و پوشاک

ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

همه چیز در باره مارلا میپلز همسر پیشین دونالد ترامپ

feb7e9c589993a5a644987614f09b605

مارلا میپلز بازیگر، دومین همسر پیشین دونالد ترامپ است. حاصل ازدواج آنها دختری ۲۲ ساله به نام تیفانی می باشد، که در واقع این مادر دست تنها او را بزرگ کرده است.

.

وقتی هم که تیفانی بزرگ شد، مارلا دو سال پرستاری و نگهداری از مادر خودش را به عهده گرفت، که به سرطان مغز مبتلا بود. او واقعا امید داشت، مادرش بتواند بر این بیماری غلبه کند. اما چنین نشد. مارلا که ۵۲ بهار را پشت سر گذاشته، از سال ۱۹۹۹ که از دونالد ترامپ طلاق گرفت، مجرد بوده است. او می گوید: هرگز به خاطر پول دونالد ترامپ و یا داشتن زندگی باشکوه و پرتجمل، با وی زندگی نمی کردم. اینک هم وقتی می شنوم مردم می گویند من زندگی پر بریز و بپاشی دارم، جا می خورم. زیرا واقعیت این است، که در یک آپارتمان ۷۴۰ فوت مربعی زندگی می کنم. بنابراین نمی دانم، مردم این حرف ها را درباره چه کسی می زنند؟

اینک که تیفانی بزرگ و وارد دانشگاه شده، مانند سابق به مراقبت دائم مادر خود نیاز ندارد. بنابراین مارلا هم حرفه بازیگری را از سرگرفته است. البته به تیفانی نیز کمک می کند، که اندک اندک نقش های اجتماعی به عهده بگیرد. کمااینکه دختر جوان اینک گاهی در اردوگاه انتخاباتی پدرش برخی از امور را انجام می دهد. خودش می گوید: سر بعضی از کلاس ها حاضر نمی شوم. زیرا احساس می کنم، در زندگی انسان تنها یک بار چنین موقعیتی پیش می آید.

نام مارلا میپلز زمانی در کنار اسم دونالد ترامپ مطرح شد، که این میلیاردر هنوز با همسر نخست خود ایوانا زندگی می کرد. بنابراین از مارلا که در آن هنگام ۲۵ سال داشت، به عنوان زنی یاد می شد که سبب به هم خوردن زندگی ایوانا و دونالد ترامپ است. داستان این رسوایی مدت ها نقل نشریات زرد نیویورک شد. بگونه ای که مارلا برای فرار از سر کشیدن های دائم این همه غریبه در زندگی خود، به عنوان یکی از افراد سپاه صلح به گواتمالا رفت. اما روند موجود همچنان ادامه داشت. تا اینکه پدر مارلا به او تلفن کرد و گفت: عزیزم این قصه سر دراز دارد. باید برگردی و با آن کنار بیایی.

مارلا میپلز و دونالد ترامپ جسته و گریخته با هم زندگی می کردند. تا اینکه دو ماه پس از تولد تیفانی در ۱۹۹۳، با یکدیگر پیمان زناشویی بستند. به گفته مارلا زندگی زناشویی شش ساله شان همواره برای خودش با چالش همراه بود. مثلا اینکه مرتب باید لباس های آنچنانی می پوشید، از جواهرات آنچنانی استفاده می کرد و در رخدادهای گوناگون نقش میزبان را ایفا می نمود، اصلا برایش راحت نبود. روند طلاق این دو در ۱۹۹۹ به مرحله پایان رسید.

مارلا میپلز می گوید، که دیدگاه وی و ترامپ در مورد مسایل گوناگون با هم تفاوت زیادی داشت. او در هنگام طلاق هم، کمتر از دو میلیون دلار دریافت کرد. خودش در مورد اینگونه مسایل خاطرنشان می کند: مردم می گویند، او از لحاظ مالی مرا تامین می کند. این گفته واقعیت ندارد. البته من از وضعیت زندگی ام کاملا راضی هستم. ولی وقتی مردم می گویند بعد از طلاق با کلی پول کنار کشیدم، خنده ام می گیرد.

وی در مورد نقش ترامپ در بزرگ کردن دخترشان می گوید: او از نظر تامین هزینه های مالی تحصیلات تیفانی و مسایلی از این دست، پدر خوبی است. اما از نظر وقت گذاشتن برای دخترمان، تنها من نقش داشتم. زیرا پدرش نمی توانست نقش والدی را به عهده بگیرد، که لازم است هر روز در زندگی فرزند خود حضور داشته باشد. اما من و تیفانی همواره با هم بودیم.

گرچه مارلا میپلز از هنگام جدایی از دونالد ترامپ به این سو مجرد باقی مانده، اما می گوید هرگز به این سبب با تیفانی بدرفتاری نکرده است. او در این باره خاطرنشان می کند: در زندگی آموخته ام، که انسان باید مسوولیت پذیر باشد. در عین حال در هر رخدادی که برایم پیش آمده، هرگز خود را قربانی تصور نکره ام.

این مادر در عین حال تیفانی را تشویق می نمود، که با برادر و خواهرهای ناتنی اش یعنی سه فرزند دونالد ترامپ از ازدواجش با ایوانا، و همچنین پسر وی ازهمسر کنونی اش ملانیا، روابط نزدیکی داشته باشد. در عین حال هرگز به او اجازه نداده، که فکر کند آنها برادر و خواهرهای ناتنی اش هستند. چراکه روابط خوب خانوادگی برایش اهمیت فراوانی دارد.

با این همه همسر اول ترامپ در گفت و گوی ماه مارچ خود با نشریه نیویورک پست، خاطرنشان کرد که هنوز هم مارلا را نبخشیده است.امکان دارد فعالیت سیاسی دونالد ترامپ در حال حاضر، آرامش کنونی زندگی مارلا و تیفانی را به هم بزند. چراکه ممکن است تیفانی هم مانند برادرش اریک، نامه تهدیدآمیز به همراه پودری سفید دریافت کند. به همین سبب این امکان وجود دارد که در آینده برای محافظت از جان این دو، سرویس های مخفی به کار گرفته شوند. اما دختر جوان می گوید، که برای همه چیز آمادگی دارد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .