ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

هفت طراح مد برتر ایرانی / عاطفه منصوری

۳۱۹۷۵ef4b0d2e52f5e8351d894cbca08

عاطفه منصوری در ایران متولد شده و در ۱۶ سالگی به کانادا مهاجرت کرده است. او در دانشگاه لاسال مونترال در زمینه مد به تحصیل پرداخته و از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده است.

.

کار عاطفه منصوری بیشتر در زمینه طراحی دستی لباس است؛ بسیاری از لباس‌های او به صورت دستی طراحی شده، دوخته شده و پرداخته می‌شوند. او بیش از همه به دلیل لباس‌های عروسی و لباس‌های شب منحصر به فرد و آوانگاردش مشهور است که در هفته مد نیویورک هم این لباس‌ها حضور داشتند و توجه بسیاری را به خود جلب کردند. منصوری به این سبک کار نمی‌کند که یک سبک کاری خاص خودش را داشته باشد و بر اساس آن کار کند. او خود را محدود نمی‌کند.

البته او گستره‌ای از لباس‌های پیچیده را هم طراحی کرده که در کارخانه دوخته می‌شوند و کاملا آماده پوشیدن به بازار عرضه می‌شوند. در میان آنها می‌توان خطوط ظریف، رنگ‌های خاموش و پارچه‌های نرم را مشاهده کرد. لباس‌های او بسیار با هم متفاوت هستند ولی در عین حال همه آنها فوق‌العاده جذاب و تماشایی هم هستند.

منصوری در سال‌های اخیر کار خود را به طراحی لباس برای فیلم‌ها هم گسترش داده است. او برای چندین فیلم و سریال لباس طراحی کرده است. او در حال حاضر عضو آکادمی هنرها و علوم تلویزیون، و اتحادیه صنفی طراحان لباس فیلم‌ها و سریال‌ها هم هست.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .