ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

هفت طراح مد برتر ایرانی / انوشه آصفی

۲dd513482436e04a12ec78eb00a59ba5

طراحان مد ایرانی در سال‌های اخیر نامی برای خود در داخل و خارج دست و پا کرده‌اند. در این سلسله مقالات، با هفت طراح مد برتر آشنا می‌شویم.سال‌ها بود که آن‌چه طراحان ایرانی می‌ساختند چندان خلاقانه نبود و مردم به سراغ برندهای خارجی می‌رفتند.

.

اما امروز شرایط عوض شده است. در این‌ سلسله مقالات، طراحانی را بررسی می‌کنیم که در ایران و در سایر نقاط دنیا مشهور شده‌اند.

طراحی انار

انار برند مشهوری در زمینه مد است که انوشه آصفی آن را طراحی کرده است. تمرکز طراحی انار این است که مد سنتی ایرانی را برگرفته و آن را با هنر مدرن ترکیب کرده و به این ترتیب آن را به‌روزرسانی کند و برای جوانان به بازار عرضه کند. طراحی انار بازار معاصر را هدف قرار داده است. تخصص این برند در تولید روسری و مانتو است. آصفی با برندهای خارجی و داخلی رقابتی موفق دارد. او درکی عمیق از آن چیزی دارد که زنان می‌خواهند، و با مقررات ایران هم کاملا آشنا است. آصفی از پارچه‌های جذاب و طرح‌دار برای تولید مانتو استفاده می‌کند و توجه بسیاری به برازندگی لباس‌هایش در تن دارد. طراحی‌های او برای مخاطبان جوان و شیک بسیار جذاب است. آصفی تاکید زیادی روی سبک، مدرنیته و زیبایی دارد. طراحی انار در حال حاضر با فعالیت در شبکه‌های اجتماعی محصولات خود را به مخاطبان معرفی و عرضه می‌کند.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .