ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

هفت راه برای دوام بیشتر اکستنشن مژه

۴cafa21f58b00d9806ade60732bdd038

تا قبل از این، کسانی که مژه های کوتاه و کم پشتی داشتند با استفاده از ریمل، چشمان‌شان را زیباتر می‌کردند. اما حالا اکستنشن مژه به شدت مد شده و خیلی ها از این شیوه استفاده می‌کنند تا مژه های پرپشت تر و در نتیجه چشمان زیباتری داشته باشند.

.

در این میان راه‌هایی برای مراقبت از مژه های اکستنشن شده هست تا دوام آنها را بیشتر کرد. با به کار گیری چند راه ساده، می‌توانید خیلی راحت تر با اکستنشن مژه های‌تان کنار آمده و از آن‌ها مراقبت کنید.

۱- اکستنشن طبیعی و سبک را انتخاب کنید

هر چه اکستنشن مژه شما پرپشت تر و سنگین تر باشد، پلک‌های شما سنگین تر خواهند شد و اکستنشن ها زودتر جدا خواهند شد. متخصصان مژه توصیه می‌کنند که از آرایشگرتان بخواهید تا مژه هایی سبک تر، با طول حدودا ۵ تا ۷ میلیمتری برای شما بگذارند و بدین ترتیب می‌توانید دوام اکستنشن مژه هایتان را بیشتر کنید.

۲- مراقب چشمان‌تان باشید

استفاده از کرم شب مناسب به شما کمک می‌کند تا درهنگام برخاستن در صبح پوست قبراق تری داشته باشید. اما این کرم شب، می‌تواند دشمن اکستنشن مژه هایتان باشد. از همین رو به ویژه درصورتی که کرم شب سنگینی استفاده می‌کنید، این کرم را در اطراف چشمان‌تان نمالید. چربی این کرم‌ها، به نوعی مانند حلال چسب اکستنشن مژه ها عمل کرده و باعث می‌شود که آنها زودتر از مژه چشمانتان جدا شوند.

۳-استفاده از Sealer مژه

اگر صبح به صبح از Sealer مژه استفاده کنید، در حقیقت به دوام بیشتر اکستنشن مژه های‌تان کمک زیادی خواهید کرد. متخصصان زیبایی برند Black Diamond Coating Sealant را توصیه می‌کنند که از یک سو به چسبندگی هرچه بیشتر اکستنشن کمک می‌کند و از سوی دیگر به مژه های خودتان هم غذارسانی می‌نماید.

۴- به پشت بخوابید

این خبر بدی برای کسانی است که در خواب عادت دارند دائما غلت بزنند یا به روی شکم بخوابند. اگر شما در هنگام خواب صورت‌تان را روی بالش بگذارید، اکستنشن مژه های‌تان زودتر جدا می‌شوند. به جای آن باید عادت کنید تا به پشت بخوابید و بدین ترتیب اکستنشن مژه هایتان دوام بیشتری خواهند داشت.

۵- موج و فر مژه ها

همیشه از آرایشگرتان بخواهید که از اکستنشنی برای مژه های‌تان استفاده کند که فرم و حالتی شبیه مژه های خود شما داشته باشد. اگر اکستنشن مژه های‌تان به فرم موج و فردار باشد و مژه های شما حالت صافی داشته باشد، اکستنشن سریع تر جدا می‌شود.

۶- از ریمل‌های واترپروف دوری کنید

وقتی مژه های‌تان را اکستنشن می‌کنید، دیگر نیازی به ریمل زدن نخواهید داشت. اما اگر خواستید کمی‌به مژه های‌تان حجم بیشتری بدهید، اصلا به سراغ ریمل های واترپروف نروید. چرا که پاک کردن ریمل‌های واترپروف سخت تر هستند و استفاده از مواد آرایش پاک کن، برای پاک کردن این ریمل، دوام اکستنشن مژه های‌تان را کم می‌کند.

۷- ملایم رفتار کنید

به طور کلی باید سعی کنید تا از دست زدن به محدوده چشمان‌تان اجتناب کنید. اگر مجبور به پاک کردن آرایش چشمهای‌تان هستید، از ماده ای ملایم مثل Cetaphil استفاده کنید و از مواد آرایش پاک کن فاقد روغن بهره ببرید. بعد از دوش گرفتن، باید با ملایمت هرچه تمام مژه های‌تان را خشک کنید. کافی است آن‌ها را به آرامی‌برس بکشید و اصلا به آن‌ها فشار نیاورید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .