ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

هفته مد پاریس با مجموعه هایی از مانیش آرورا و کریستف گیارمه

e9fe550ba3c0c201d69e3bc0a455b623
کلکسیون لباس های پاییز و زمستان مانیش آرورا، طراح مد هندی در هفته مد پاریس به نمایش گذاشته شد.

.

این طراح مد هندی زمانی از نظر بین المللی شناخته شد که مدیر خلاقیت های هنری مجموعه لباس های زنانه «پاکو رابان» در بین سالهای ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ بود.
او بخاطر رنگ های متنوع و نقوش پر زرق و برق در ترکیب با نقوشی از سنت صنایع دستی هندی مانند گلدوزی، تکه دوزی و ترکیب با سبک های غربی شناخته شده است. این کلکسیون از سریال های تلویزیونی آمریکایی و شرکت شیرنی سازی آلمانی الهام گرفته شده است.
مانیش آرورا می گوید: «فکر می کردم چطور خواهد شد اگر سریال توئین پیکس با هاریبو ترکیب شود شبیه یک توئین پیکس شیرین و چسبنده. بعد شروع کردم و به آمریکا و حومه هایش فکر کردیم و بعد ایده هایی از آفریقا و بعد البته به فستیوال موسیقی «برنینگ من» فکر کردیم. همه اینها با هم ترکیب شدند و حاصلش در این مجموعه نمایش داده شد.»
در نمایش پر زرق وبرق از شخصیت های فیلم دیوید لینچ، آرورا مجموعه ای از چکمه های گاوچران های فیلم های کلاسیک آمریکایی و دامن های چین دار رنگارنگ و سبک راکبیلی را با پارچه سبک آفریقایی ترکیب کرده است. مجموعه آرورا سبکی گرم و پر انرژی را به نمایش گذشت با ماسک های نگین داری که مدل ها به صورت زده اند و در ترکیب با سبک قدیمی آمریکایی جنبه سورئالیستی پیدا کرده است.
از مجموعه آرورا به مجموع جدید کریستف گیارمه طراح مد فرانسوی می رویم. او همیشه گفته است که حامی واقعی روش های خلاق سنتی و نفیس است. مجموعه پاییز و زمستان او با عنوان «روان» دوگانگی میان ظهور خودآگاه و ناخودآگاه را در معرض نمایش گذاشته است.
تنوع نقش ها روی لباس ها و پیراهن های زنانه بلند با استفاده از تورهای سیاه و سفید، استفاده از رنگدانه های بژ یا یاقوتی روی لباس ها و طراح های سیاه و سفید ساده از خصوصیات مجموعه پاییز و زمستان اوست.

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .