"/> هفته مد میلان و بهترین های پوشاک مردانه | مجله اینترنتی مد و پوشاک

ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

هفته مد میلان و بهترین های پوشاک مردانه

۱۴۰b52a229a0199a0b5b0f77e425d131

در آخرین روز هفته مد میلان دولچه گابانا لباسهای مردانه خود را عرضه کرد. لباسهای بهاره و تابستانه دومنیکو دولچه و استفانو گابانا مجموعه ای است از لباسهای به ظاهر ناهماهنگ که بادقت کنار هم چیده شده اند. دولچه گابانا در این هفته مد لباس هایی را برای همه سلیقه ها و همه سایزها ارائه کرده بود. این نمایش علاوه بر سایز لاغر و باریک، از لباسهایی برای سایزهای بزرگتر و همچنین شلوارهای گشاد بهره برده است.

دوقلوهای «کاتن» و به هم زدن الگوی جنسیتی در لباس
برادران دوقلوی «کاتن» (Dean and Dan Caten دین و دن کاتن) پوشاک جدید خود را در کنار بزرگان دنیای مد عرضه کردند. لباسهای تنگ بدن نمای طراحی شده توسط این دو برادر، نظر مثبت حاضران را به خود جلب کرد. این دو برادر کانادایی در روز جمعه با حمل دستمال نماد همجنسگرایان به قربانیان کشتار باشگاه شبانه همجنسگرایان در اورلاندوی آمریکا ادای احترام کردند.

دوناتلا ورساچه: ادای احترام به «پرینس»
لباسهای دوناتلا ورساچه ادای احترامی بود به پرینس، خواننده آمریکایی که بتازگی درگذشته است. طراحان ورساچه با الهام از بارانی صورتی (ترانه مشهور پرینس)، یاد او را زنده کردند. در میان لباسهای به نمایش درآمده کتهای تنگ، پیراهنهای چین دار و بافتنیهای ابریشمی به چشم می خورد.

پرادا: کلکسیون جدید
پرادا هم از قافله برندهای معروف ایتالیایی عقب نماند و برای مردان مدلهای لباس تازه و جذابی را ارائه کرد. پرادا به سنت همیشگی، لباسهای مردانه را با چاشنی سلیقه زنانه درهم آمیخته بود. مانند همیشه راحتی در کنار بروز بودن از خصوصیات لباسهای پرادا است.

..

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .