ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نکات طلایی برای پوشیدن لباس ورزشی

۸d7346542ffded93378375d0c10efb4f

این روزها همه، از هر سن و سال، با لباس های ورزشی در ملاء عام حاضر می شوند. مثلا لگینگ را با کت یا شال می پوشند. اما آیا می توان در طول روز با لگینگ اینطرف و آنطرف رفت؟ جواب مثبت است. البته به شرطی که این ۵ قانون طلایی را رعایت کنید.

.

۱- از مد فصل پیروی کنید. تا همین چند سال پیش، لباس ورزشی از مد خاصی پیروی نمی کرد و اکثرا در رنگ مشکی و طرح های ساده عرضه می شد. خوشبختانه این روند تغییر کرده و لباس ها مطابق هر فصل عرضه می شوند. مثلا به یک نمونه از طرح های SweatStyle توجه کنید.

۲- لباس ها را از جنسی انتخاب کنید که بدن نما نباشد. پارچه ای که در ساخت آنها به کار رفته باید مخصوص لباس های ورزشی باشد و سریع خشک بشود. مدل ها و بازیگرانی مانند جسیکا آلبا و آلساندرا آمبروسیو عاشق لباس های Vie Active هستند.

۳- شما برای تغییر دادن ظاهرتان از استایل متناسب با سالن ورزش به استایل خیابانی، به لوازم اضافی زیادی نیاز ندارید. بلکه می توانید با یک عینک آفتابی شیک با شیشه آینه ای، یا کت چرم اسپورت، استایل مورد نظرتان را خلق کنید.

۴- متناسب با موقعیت لباس بپوشید. جاش کوگل، مدیر رستوران Culina واقع در هتل Four Seasons در بورلی هیلز می گوید: ما هرگز کسی را از دم در پس نمی فرستیم. مگر اینکه لباس مناسب روز رو تن کرده باشد.

۵- اگر در سنین ۵۰ یا ۶۰ سالگی هستید، احتمالا برایتان سخت است که لباس هایی با رنگ های تند بپوشید. در اینصورت از رنگ های خنثی استفاده کنید. می توانید با پوشیدن پارچه های طرحدار در رنگ های مشکی، سفید و طوسی شروع کنید و به تدریج رنگ های شاد و تند را به استایل تان اضافه کنید. لگینگ فاق بلند Coccodrillo برایتان مناسب است.

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .