ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نظر سوپر مدل کوکو روچا در خصوص همکاری طراحان و چهره های مشهور

eb9f7999667d680af9a85b74d74700ee

کوکو روچا سوپر مدلی که ۲۸ سال سن دارد، و در عرصه مدلینگ یکی از پرسابقه ترین مدل ها به شمار می آید. صنعت مد و فشن، از ده سال قبل یعنی هنگامی که برای اولین بار روچا بر روی صحنه رفت، تغییر و تحول زیاد داشته است.

.

یکی از بزرگترین تغییرات، همکاری طراحان و چهره های مشهور می باشد. از جمله همکاری هنرمندانی مانند ریحانا و کانیه وست با پوما و آدیداس.

اما در این میان تکلیف طراحان ناشناس و گمنامی که یک چهره مشهور عالم موسیقی یا سرگرمی را در کنار خود ندارند چیست؟ کوکو روچا، سوپر مدل در گفتگو با جرمی اسکات، گفت که این همکاری ها باعث می شود، طراحان گمنام بیشتر و بهتر کار کنند.

وی افزود: اگر طراح تازه کار و گمنامی هستید، باید به فکر پیدا کردن راه های جالب و ابتکاری برای معرفی خود و طرحهای خود باشید. من با این نظر مردم که می گویند، برخوردار نبودن طراحان گمنام از امتیاز همکاری با چهره های مشهور، عادلانه نیست،‌ مخالف هستم. چون معتقدم وجود اینگونه همکاری ها به آنها انگیزه می دهد تا برای مطرح کردن نام خود، بیشتر و بیشتر تلاش کنند.

روچا افزود: مردم از این همکاری ها استقبال می کنند. آنها از اینکه می بینند خواننده ای مثل ریحانا در ایجاد محصولات مد نیز دست دارد، لذت می برند. او یک هنرمند با سبک و سلیقه است. بنابراین مردم دوست دارند بدانند چه چیزی را خلق کرده است.

روچا همچنین در سخنانش به نقش رسانه های اجتماعی از جمله اینستاگرام در کشف استعدادهای جدید در عرصه مدلینگ اشاره کرد. او که مالکیت آژانس مدلینگ Nomad را در اختیار دارد، گفت: اینستاگرام بهترین محیط برای پیدا کردن مدل های جدید است. اگر جوانی با استعداد باشید، بتوانید آواز بخوانید یا برقصید و از زیبایی ظاهری هم برخوردار باشید،‌ ما شما را در نظر خواهیم گرفت. شما به جای سفر به نیویورک و شهرهای دیگر برای ملاقات حضوری با مدیران آژانس های مدلینگ، می توانید یک فیلم ویدیویی جالب از خودتان را برایشان بفرستید و از این طریق خود را معرفی کنید.

وی در عین حال با تاکید بر اینکه دوران کشف استعدادهای جدید در خیابان به سر نیامده است،‌ گفت: چند روز قبل در IKEA یک دختر فوق العاده زیبا و جذاب را دیدم. بیزنس کارت همراه نداشتم اما به او نزدیک شدم و گفتم: شاید حرفم را احمقانه فرض کنی، ولی ظاهر بسیار زیبا و جذابی داری. این هم ایمیل من… بنابراین می بینید که روش استعدادیابی به مدیر بستگی دارد. او هرجا که می رود، حتی در حین گشت و گذار در رسانه های اجتماعی باید به دنبال کشف استعدادهای تازه باشد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .