ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نسبت طلایی مد چیست؟

a3f555faced8925f4deb25af19d6abff

همیشه همراه مد بودن و داشتن استایل شیک و زیبا برای خانم ها یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ذهنی بوده است. آیا چیزی در مورد نسبت طلایی مد می‌دانید؟ اگر نگاهی جزئی به‌ عکس‌هایی که در ادامه خواهید دید بیندازید خواهید فهمید که این نسبت چیزی است که توانسته است استایلی زیبا خلق کند.

.

شیک شدن با رعایت این نسبت یکی از دلایل محبوبیت آن و دلیل دیگر راحتی اجرا و کارآمدی آن است. شما بدون آنکه نیاز باشد لباس جدیدی بخرید می‌توانید نسبت طلایی را در همه لباس‌هایتان رعایت کنید تا استایل زیبایی داشته باشید. 

تمام لباس‌های خودتان را جمع کنید و این نسبت را روی آنها امتحان کنید، درست است که گاهی این نسبت برای شیک دیده شدن کافی نمی‌تواند باشد ولی در اکثر موارد به شما کمک خواهد کرد. شما با دیدن عکس‌های این نسبت شاید این نکته را به ما یادآوری کنید که این افراد همگی مدل‌های برندهای برتر هستند یا لباس‌های آن‌ها توسط بهترین طراحان لباس طراحی‌شده است اما واقعیت این است که شما هم می‌توانید بالباس‌های خودتان این زیبایی را داشته باشید، کافی است این نسبت را رعایت کنید. نسبت طلایی جادویی است که تمام لباس‌های قدیمی و مندرس شما را زیبا نشان می‌دهد و دیگران از شیک بودن آن به شما حسادت خواهند کرد. این نسبت برای تمامی لباس‌های بد و خوب دهه نود میلادی جوابگو است. هرکدام از مثال‌هایی که ما برای این نسبت به شما نشان خواهیم داد، می‌تواند برای همه لباس‌های شما پاسخگو باشد، این نسبت ترکیبی از لباس‌های بلند و کوتاه است. اگر شما کاملاً با هر آنچه در مورد نسبت طلایی گفته شد موافق هستید، چند مورد از بهترین استایل های تولیدشده با این قانون را مشاهده کنید.

آسان است: یکی از لباس‌هایتان باید کوتاه باشد و دیگری بلند. بهترین جایی که می‌توانند لباس‌هایتان به هم متصل شده باشند، شانه‌های شما هستند. در این مورد که مشاهده می‌کنید جلیقه‌ای بلند تا روی زانو به همراه شلواری دم پا گشاد با پیراهنی بدون آستین ترکیب‌شده است. حتماً در جالباسی خودتان ازاین‌دست لباس‌ها زیاد دارید. دست‌به‌کار شوید.

در این استایل، شلوارک کوتاه به همراه لباس گشاد و بلند ترکیب‌شده است. شاید پوشیدن این ترکیب و یا ترکیب‌های بالا فقط در مراسم‌های خاص به درد شما بخورد ولی همین موارد هم می‌تواند به شیک بودن شما بیفزاید.

شلوار کوتاه شده تا روی زانو به همراه پیراهنی بلند که تا روی ران کشیده شده است یکی دیگر از مواردی است که در ترکیب طلایی می‌توانید ایجاد کنید.

این استایل هم همانند سایر استایل هایی که در عکس‌های قبل مشاهده کردید، است با این تفاوت که روش ترکیب کردن نسبت طلایی تغییر پیداکرده است. شلوار سیاه کوتاه که تا روی چکمه‌ها پیش رفته است به همراه یک کت قدیمی بلند و بزرگ ترکیب‌شده است. همان‌طور که گفتیم این استایل برای همه لباس‌های قدیمی شما هم پاسخگو است.

یکی از دوست‌داشتنی‌ترین ترکیب‌هایی که می‌توانیم برای این نسبت طلایی به شما نشان دهیم، شلوار تاخورده به همراه یک جلیقه و روپوش بلند است.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .