ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نامه سرگشاده مدل ” کلوین کلاین ” در اعتراض به تبعیض نژادی در صنعت مد

daaafcf8e134c30f448bb4ca14d1f6c4

ایبونی دیویس، یکی از مدل های خانه مد کلوین کلاین و ستاره کمپین جدید mycalvins# نامه سرگشاده ای را با موضوع تاثیر صنعت مد بر نژاد پرستی به رشته تحریر درآورده است.

.

مدل ۲۳ ساله در نامه اش مدعی شده که مرگ ناعادلانه آلتون استرلین و فیلاندو کاستیل (دو مرد سیاهپوستی که در آمریکا توسط پلیس به قتل رسیدند)، او را در مورد نقشی که صنعت مد می تواند در اصلاح نگرش جامعه در مورد آنچه قابل قبول و زیبا تلقی می شود، به تفکر واداشت.

او در این نامه که در Harper’s Bazaar منتشر شده است، می نویسد: دیگر لذت بردن از فرهنگ سیاه، بدون توجه به مشکلات پیش روی جامعه سیاهپوستان، قابل قبول نیست. سیاهپوستان را همانقدر که به موسیقی و فرهنگ سیاه علاقمند هستید، دوست داشته باشید. تا زمانی که این کار را انجام ندهید، جامعه این باور غلط که رنگین پوستان بی ارزش هستند، را حفظ خواهد کرد.

دیویس، به مدل های مشهوری چون نائومی کمپبل و لئومی اندرسون پیوسته است که به فقدان یا کمبود تنوع نژادی در صنعت مد، و همچنین کمبود آرایشگرهایی که برای آرایش چهره و موهای مدل های رنگین پوست دوره دیده اند، معترض می باشند.

او امیدوار است که صنعت مد بتواند با ایجاد تحول در درون خود، تصویر درست تر و بهتری از رنگین پوستان را ارائه کند و کلیشه های منفی در مورد آنها را کاهش بدهد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .