ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

نائومی کمپبل؛ سوپرمدلی با جوانی ابدی

۱۴۵۰fe47fc6d3f93ff072c134eaeda35

نائومی کمپبل ” Naomi Campbell ” سوپرمدل مشهور آنچنان درباره دوستی اش با ریحانا، کار با کانیه وست، مارک جیکوبز و بندیکت تاسچن (مدیر انتشارات Taschen) صحبت می کند که به آن شک می کنید: مگر او نمی داند که ممکن است ما آدم های معمولی با این چهره های مشهور آشنایی نداشته باشیم.

.

مدل خستگی ناپذیری که خیال پیر شدن را ندارد، اخیرا کتاب جدیدش را با Taschen منتشر کرده. کتابی که به قیمت ۱ هزار و ۷۵۰ دلار فروخته می شود و بیشتر به یک اثر هنری یا تندیس شبیه است تا کتاب. جعبه پوشش این کتاب توسط آلن جونز طراحی شده است. این کتاب که Naomi Campbell نام دارد، حاوی ۴۹۶ عکس از او در طول دوران کاری اش می باشد. عکس های این کتاب، توسط ماریو تستینو، استیون کلاین، ریچارد آودون و پاتریک دمارکلیه گرفته شده اند. نائومی می گوید که در انتخاب عکس ها، ریکاردو تیچی، طراح Givenchy نیز به او کمک کرده است.

کمپبل در گفتگو با خبرنگار Vanity Fair می گوید که برنامه های زیادی برای آینده اش دارد ولی در واکنش به اصرار خبرنگار برای افشای برخی از برنامه ها، مانند یک فیلسوف جواب می دهد و می گوید که هرگز قبل از رخ دادن چیزی نباید راجع به آن حرف زد!

کمپبل مدلینگ را از ۱۵ سالگی شروع کرد. او طی ۳۰ سال گذشته در جمع برترین مدل های جهان قرار داشته و دارد. او در طول دوران حرفه ای اش، در کنار مدلینگ آلبوم R and B نیز منتشر کرده، در چند فیلم و برنامه تلویزیونی ظاهر شده و شوی واقعیت مدار The Face را مجری گری کرده است. ضمن اینکه در فعالیت های خیریه نیز شرکت می کند. او می گوید که رابطه دوستانه اش را با همکاران قدیمی از جمله سیندی کرافورد، کریستی تارلینگتون و لیندا اوانجلیستا حفظ کرده است. کمپبل خطاب به دختران و زنان جوانی که قصد ورود به عرصه مد را دارند و آرزو می کنند جی جی هدیدها یا کندال جنرهای بعدی باشند، می گوید: این روزها دختران زیادی به دنبال همان چیزی هستند که شما می خواهید. شما برای موفق شدن باید <آن فرد منحصربفرد> باشید.

کمپبل خود منحصر بفرد بود. او اولین مدل سیاهپوستی بود که تصویرش روی جلد French Vogue و Time چاپ شد. نائومی هم اکنون مشغول بازی در سریال تلویزیونی Empire است که از شبکه Fox پخش می شود. او در این سریال نقش کامیلا مارکز-ویتمن را بازی می کند.

کمپبل اخیرا در شوی کانیه وست در Madison Square Garden به روی صحنه رفت. نائومی از دوستان نزدیک ریانا نیز به شمار می رود و به کلکسیون ریحانا برای Puma افتخار می کند.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .