ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

موتور جستجو گر گوگل پر طرفدارترین لباس‌های مردانه ۲۰۱۶ را معرفی کرد

d9fc17f32b375e9eeed63a6c2d3200a4

حتی خود شما هم نمی‌توانید تصور کنید چقدر گوگل می‌تواند شما را خوب تحلیل و ارزیابی کند. وقتی که گوگل تصمیم می‌گیرد روند مردانه را ارزیابی کند، دست روی نبض مردان خوش پوش گذاشته است.

.

گزارش گوگل در مورد روندهای موجود بر اساس داده‌های جغرافیایی، جستجوهای انجام شده و اینکه مردم چه چیزی را بیشتر از همه کالاها خرید کرده‌اند انجام شده است. براساس یافته‌های فشن سال ۲۰۱۶، سه روند موجود در مراسم مد و همچنین خیاطی در حال حاضر رو به رشد است. لباس‌های نظامی شیک، آزاد و جدا از هم و همچنین لباس‌های اماده به پوشیدن به همراه ویژگی دست دوز بودن در میان مردم بسیار پرطرفدار بوده است.

جستجوهای معمولی در مورد گرمکن، ژاکت‌ها در حال افزایش هستند. و روند لباس‌های ورزشی همچنان بر سر کار هستند و جایی نخواهند رفت. پیراهن‌های پولو و تی شرت تا کنون براساس استایلی که دارند هنوز محبوب و دوست داشتنی هستند.

به نظر می‌رسد مردان ورود شلوارک‌ها را در سال ۲۰۱۶ قبول کرده اند، مخصوصاً اگر آنها پارچه‌ای از جنس لی داشته باشند. شلوارهای جین پاره، شلوارهای جین مشکی پاره از مهم‌ترین جستجوهای امسال است. شلوار سفید، شلوار خلیجی، شلوارهای کتانی محبوب‌تر از شلوارهای فاق کوتاه و شلوارهای اسید شور بوده‌اند.

اما برنده سال ۲۰۱۶ را می‌توانیم به کاپشن‌های بامبر یا همان کاپشن‌هایی که بارها ما در مطالب قبلی از آنها به عنوان کاپشن‌های پاییزی، موتور سواری چرمی یاد کرده‌ایم. این کاپشن‌ها نسبت به سال قبل ۵۰۰ درصد افزایش محبوبیت داشته‌اند. دلیل این محبوبیت‌ها را می‌توان در لباس‌های دانست که دیوید بکهام امسال پوشیده بود. برای اینکه بتوانید برای خودتان یک کاپشن چرم دست و پا کنید بهتر است به مطالب ما و یا گوگل سری بزنید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .