ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مهمترین عادات مردان خوش پوش

cd04214d115e7a754daa198b57282145

در اطراف همه ما مردانی هستند که همیشه خوش لباسند و شیک پوشی آن ها زبانزد است. دانستن عادت این افراد تا حد زیادی می تواند به خوش پوش بودن کمک کند. در ادامه به تعدادی از عادات مردان خوش پوش اشاره شده است، به این امید که براحتی خوش پوش باشیم و انرژی مثبت آن باعث موفقیت در کار و روابطمان شود.

.

 آن ها شیوه ای خاص برای ست کردن لباس دارند

افراد خوش پوش از لباس هایی هماهنگ با تیپ و استایل خود استفاده می کنند. آن ها به سادگی و کیفیت توجه ویژه ای دارند و برای خاص بودن اصراری به پوشیدن لباس های عجیب و غریب ندارند. از استیو مک کوئین گرفته تا جیمز دین، تیپ همه بزرگان مد را که بررسی کنید شامل لباس های ساده است و آن چیزی که باعث خاص بودن آن ها می شود، شیوه شخصی و منحصر بفرد آن ها در انتخاب و ست کردن لباس هاست، چیزی که شخصیت و طرز فکر آن ها را نمایان می سازد.

سادگی، فرم نهایی کمال است.

به کفش خود اهمیت می دهند

کفش جزو مهمی از پوشش است که به سرعت در تیپ افراد دیده می شود و تاثیر زیادی بر برداشت و قضاوت ما از یکدیگر در اولین دیدار دارد. خوش پوشان با توجه به فعالیت خود کفش های مناسب هر موقعیت پوشیده و الهام بخش دیگران هستند. چیزی که مشخص است همیشه انتظار داریم افراد حرفه ای کفش های کلاسیک و با کیفیت خود را برق انداخته و در یک قرار کاری مهم، منظم و آماده به نظر بیایند.

کفش هایتان با دیگران صحبت می کنند، حتی قدرتمندتر از کلماتی که بر زبان می آورید.

حداکثر استفاده را از کمد لباس خود می کنند

طبق تحقیقات انجام شده در بریتانیا، اکثر آقایان تنها از ۱۳ درصد موجودی لباس خود استفاده می کنند. با توجه به این موضوع، لازم است بیشتر از پتانسیل کمد لباس خود بهره ببرید. اگر شما هم از این حجم کم از لباس هایتان استفاده می کنید، به این معنی است که قادر به ایجاد تغییر در لباس هایتان نیستید. سعی کنید با چرخش لباس و هماهنگ کردن لباس های مختلف با هم، ست های جدید و متنوع به وجود بیاورید. اگر به ست های یکنواخت عادت کرده اید و دنبال راهی برای ایجاد تغییر هستید، پیشنهاد می کنیم بخش “ست بپوشیم” سایت بامیلو را ببینید و از راهنمای تصویری ایجاد ست های متنوع استفاده کنید.

بی تفاوت از کنار اطلاعات نگهداری لباس نمی گذرند

مردان خوش پوش به راهنمای نگهداری لباس دقت و به بهترین شکل از خرید خود نگهداری می کنند. آن ها هر آخر هفته، حتی اگر شده زمان کمی را صرف رسیدگی به لباس هایشان می کنند. پس از دستورالعمل شست و شو لباس خود استفاده کنید و مطمئن باشید که صرف وقت برای نگهداری لباس نه تنها به نفع جیب شماست بلکه باعث خوش پوشی هم می شود.

آنلاین خرید می کنند

مردان خوش پوش از راه های جدید استقبال می کنند و با خرید از فروشگاه آنلاین لباس، راحت و با صرف وقت کم، لباس مناسب خود را تهیه می کنند. آن ها با استفاده از تکنولوژی روز اطلاعات خوبی از آخرین تولیدات و مناسب ترین قیمت ها دارند و زمان را برای بروز کردن کمد لباس خود از دست نمی دهند.

به لباس های زیر خود توجه می کنند

دقیقا به همان صورتی که پیراهن های خود را با اتو بخار برای پوشیدن آماده می کنید، لباس های زیر هم نیاز به توجه و صرف وقت دارند. این که لباس های زیر کم تر در دیدرس هستند اصلا دلیل نمی شود که با آن ها بی مهری کنید. لازم است که هر ماه به لباس زیر خود سر و سامان بدهید، قدیمی ها را دور بریزد و تعدادی جدید تهیه کنید.

و در آخر مهم ترین اخلاق مردان خوش پوش این است که از ست کردن لباس لذت می برند. امیدواریم این مطلب به شما کمک کند تا راحت تر لباس ست کنید و از این کار لذت ببرید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .