ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مفاهیم جالبی در پس رنگ لباس هایی که می پوشید وجود دارد

f64b0864e862d3c122851be4770d6e9a

 

گرایش به هر رنگی معنای خاصی دارد.در واقع هنگامی که شما تاپ یا پیراهنی را برای پوشیدن انتخاب می کنید، رنگ آن می تواند حالت آن لحظه ی شما را توصیف کند. در این مطلب کوشالی ۵ رنگ محبوب پاییزی را کنار هم گذاشته تا به شما نشان دهد هر کدام چه حرفی برای گفتن در مورد شما دارند.

اگر می خواهید اعتماد به نفستان را نشان دهید، قرمز بپوشید.

منحصر به فرد، درخشان و به نظر می رسد به هرکسی می آید. قرمز با قدرتش، رنگ قطعی این فصل است. بیان کننده ی قدرت، انرژی و اشتیاق. این رنگ نه تنها برای لباس ها جذاب است بلکه برای جواهرات نیز انتخاب خوبی خواهد بود. برای مثال جواهرات معروف روبرتو کوین را در نظر بگیرید. او با قرار دادن یک قطعه یاقوت ظریف داخل هر کدام از جواهراتش (به عنوان سمبل عشق) آن ها را علامت دار کرده و برای هر خانمی که از آن ها استفاده کند،خوش شانسی می آورد. تصور کنید هر بار که از ان استفاده می کنید،اعتماد به نفسی شما را فرا می گیرد.

اگر می خواهید بیشتر احساس شادی کنید، نارنجی بپوشید.

رنگی شادی بخش که ثابت شده است ضربان قلب و فشار خون را بالا می برد. زرد لذت را نشان می دهد و تصور می کنند رنگ شادی است که نشان دهنده ی خوش بینی، گرما و امید است. ژاکتی در این طیف رنگی در زمستان هر درجه سرمایی را خنثی خواهد کرد!

اگر می خواهید ثروتمند به نظر برسید، سبز زمردی بپوشید.

رنگ سبز معمولا سمبل طبیعت است اما هنگامی که شما لباسی در این نوع رنگ سبز بپوشید بیشتر بیانگر ثروت خواهد بود. می توانید روی آن یک کت مخمل بپوشید که در این صورت استایلتان هنری خواهد شد.

اگر می خواهید صمیمی به نظر برسید، صورتی ملایم بپوشید

درواقع این رنگ معمولا همیشه با دختران مرتبط بوده است (به طور کلیشه ای!) اما باید بدانیم که صورتی طیف های مختلفی دارد که بسته به درجه آن می تواند معانی متفاوتی داشته باشد. این نوع صورتی احساس مثبت و عشق به خود و دیگران را منتقل می کند و باعث می شود تقریبا همه ی ما آن را دوست داشته باشیم!

اگر می خواهید آرام به نظر برسید، آبی آسمانی بپوشید

همه می دانیم که رنگ آبی به نحوی با آسمان و آب مرتبط است و به همین دلیل است که این رنگ باعث آرامش در شما می شود. اما می دانستید این رنگ نشانه ی صداقت نیز هست؟ پس احتمالا ایده ی خوبی خواهد بود اگر در مصاحبه ی شغلی آینده تان پیراهنی به رنگ آبی بپوشید!

..

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .