ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

معرفی عطر سدر آرمانی

ddbd51c6174319adf1ea9a6d30392812

عطرهای مردانه آرمانی که نام آن هم‌معنا با لباس‌های رسمی است، تجسم بویایی کتی است که مشتریان جورجیو در کمد خود دارند. مدل اریجینال آن معادل اسپری کت‌وشلوار کتان بود. تابستانه، سبک و نامناسب برای ساعات پس از غروب خورشید. متعاقب آن، ادوکلن نویی به بازار آمد که این خلأ را با تجسم تاکسیدوی مشکی با امواج دانه تونکا و زنبق پر کرد.

.

آخرین محصول این مجموعه، خلأ روز-شب را با تلاش برای شیشه کردن کت مخملی پر کرده است. مغز متفکر این عطر، بوی ماندگی و نفتالین را که انگار در اکثر پارچه‌های مخمل نفوذ کرده، انتخاب نکرده است و در عوض به دنبال عطرهایی بوده است که تجسم مردان برنزه‌ای است که مالک قایق‌های تفریحی بزرگ هستند.

عطر مردانه اریجینال آرمانی، نوعی عطر فوق مردانه بود که در بین مالکان کلوپ‌های شبانه مدیترانه و مردان سرسخت محبوبیت داشت مردانی که مرد هستند. ادوسدر شباهت کمتری به محصولات قبلی دارد و بوی نهایی آن شبیه به سیگار نیست اما با عطرهای یونیسکس هم که هم‌اکنون مرسوم است، فاصله دارد.

عطر ابتدایی به‌صورت فریبنده‌ای سبک است، رایحه ملایمی از لطافت مرکباتی ترنج و لیمو که بوی تیز آن با رایحه گلگون برگ بنفشه و مریم‌گلی خنثی شده است. اما چندان طولی نمی‌کشد که عطر کروموزوم Y به مشام می‌رسد: چوب صدر که ادوکلن با آن نام‌گذاری شده است و با رایحه چای سیاه و جیر همراه شده است. این ادوکلن تأثیری فوری ندارد؛ با استفاده از این عطر به فرد لاف‌زنی شباهت پیدا می‌کنید که نگاهش او را آرام نگه می‌دارد نه فردی که در صف‌ها به دنبال دعواست.

درواقع، این عطر مانند مردی است که می‌تواند کت مخملی را به بهترین وجه بپوشد و رایحه‌ای است که نشان از اعتمادبه‌نفس دارد بدون اینکه بزرگنمایی کند. اعتمادبه‌نفسی که نشان می‌دهد شما مالک کل کلوپ هستید نه مشتری پولداری که با پول‌های خود احترام می‌خرد.

مشخصات عطر سدر برند آرمانی

شیشه : شیشه سبزرنگ با درپوش باکالیت و فلز شیاردار که نشان‌دهنده مجموعه آرمانی مردانه است.

رایحه اولیه : ترنج، لیمو، مریم‌گلی

رایحه میانی : برگ بنفشه، هل، زیره سبز

رایحه پایانی : جیر، رایحه سدار، چای سیاه، چوب

 

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .