ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

معرفی عطرهای جدید «جو مالون»

۴۸b2caa4acdcf286e67d646faa59fcbf

در بهار که رایحه دل‌انگیز گل‌ها و عطر مسحورکننده شکوفه‌های بهاری طبیعت را از خواب گران زمستانی به جنبش وامی‌دارد، روح هنرمندان و افراد خوش‌ذوق نیز برای ابراز وجود به تلاطم برمی‌خیزد.

.

نقاش روی بوم خود رنگ‌ها را به بازی می‌گیرد و نوازنده با الهام از الحان خوش پرندگان، نوای عشق سر می‌دهد و در این بین برخی که شامه قوی‌تری دارند با الهام از رایحه خوش و شامه‌نواز گل‌ها و شکوفه‌ها دست به خلق عطرهایی می‌زنند که از لطافت و سرمست‌کننده‌ای نمونه‌ای برای آن‌ها نمی‌توان یافت. برند انگلیسی «جو مالون» همزمان با فصل عطرآگین بهار تعداد محدودی از عطرهای خود را با نام «نشی بلوسوم» (Nashi Blossom) به بازار عرضه کرده است. امسال نیز به مانند هزاران سال گذشته و به سنت مهربان و بخشنده همیشگی طبیعت، گل‌ها و شکوفه‌ها با بوی خوش و رنگ‌های زیبا در میان درختان سبز و سر به فلک کشیده با شکستن یخ زمستان نویدبخش روزهای دلپذیر بهاری هستند. اردیبهشت، ماه بهشتی طبیعت در راه است و کمپانی «جو مالون» قرار است عطر «نشی بلوسوم» خود را با تولید و عرضه محدود طی این ماه در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. 

طراحان این مجموعه اعلام کرده‌اند که در ساخت این عطر از ترکیبات متنوعی استفاده کرده‌اند. پایه این عطر مشک سفید است که بوی خوش لیمو نیز از آن استشمام می‌شود. در قلب آن نیز از عصاره شکوفه‌های تازه و دست‌چین گلابی آسیایی (نشی) به همراه رایحه گل سرخ استفاده شده است. بطری‌های این عطر ظاهر توپ‌توپی دارند و یادآور شکوفه‌های گلابی آسیایی (نشی) هستند.

کلمه «نشی» در زبان ژاپنی به معنی گلابی است و این میوه فقط در منطقه شرق آسیا به عمل می‌آید. این میوه خاص و منحصربه‌فرد به دلیل طعم شیرین و خوشایندش و همچنین گوشتالو و آبدار بودن بسیار پرطرفدار است و گویی این میوه هیبریدی از دو میوه سیب و گلابی است که هم ویژگی‌ها، عطر و طعم سیب را دارد و هم گلابی. در سنت‌ها و فرهنگ ژاپنی سر زدن شکوفه‌های نشی بر تارک درختان نویدبخش آمدن بهار است و رستاخیز طبیعت. این گیاه به عنوان هدیه و یا پذیرایی از مهمانان مورد استفاده قرار می‌گیرد. مدیر کمپانی «جو مالون» خانم سلین روکس در این باره می‌گوید: «من همیشه به گلابی‌های نشی علاقه داشتم و چند سال قبل شکوفه‌های این درخت را از نزدیک دیدم. رایحه خوشایند این شکوفه‌ها چنان بر من تاثیر گذاشت که همان‌جا تصمیم گرفتم روزی در ساخت یکی از عطرها از آن استفاده کنم. ترکیب عصاره این شکوفه با سایر مواد یک عطر مدرن را پدید آورد که فراتر از حد انتظار ما بود».

این عطر از ماه می (اردیبهشت) برای فروش عرضه می‌شود. این عطر به تنهایی و یا در ترکیب سایر عطرها قابل استفاده است و ماندگاری بسیار بالایی دارد. هنوز قیمت قطعی و دقیق این عطر از سوی مسئولان کمپانی «جو مالون» اعلام نشده است.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .