ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مروری بر رویدادهای مهم فشن در سال ۲۰۱۵

f75f45065e491a3adc61e72a384867bb
در دنیای فشن هروز با خبرهای مختلفی روبرو می شویم که هرکدام جذابیتهای خصا خودرا دارند در این مطلب نگاهی کرده ایم به چند اتفاق خیلی در فشن دنیا با خبر جدایی الکساندر وانگ (Alexander Wang) از بالنسیا (Balenciag)شروع می کنیم وانگ بعد از مدت ها از این برند جدا شد و به فکر فعالیت در برند خود می باشد.

.

 
یکی دیگر از خبرهای مهم این سال جدایی دونا کاران (donna-karan)از برند DKNYبود وی که از برجسته ترین طراحان و مدیر خلاقیتهای آمریکا و دنیا بود از این برند جدا شد.
جدایی راف سیمونز (rafsimons) از دیور (dior)یکی دیگر از خبرهایی بود که دنیای فشن را تحت تاثیر خود قرار داد وی بفکر تاسیس خانه مد خود است.
البر الباز (Alber Elbaz) از لانوین (lanvin) جدا شد این یکی از خبرهایی بود که طرفداران لانوین را در بهت و حیرت فرو برد الباز که تاثیر زیادی در پیشرفت لانوین داشت این برند را ترک کرد بعداز ارائه آخرین کالکشن خود از این برند جدا شد .
امسال سال جدایی موثرترین افراد برندهای دنیا بود که خانم ناتلی ماسنت (Natalie Massene)موسس برند نت پورتر (Net-A-Porter) از این برند انگلیسی جدا شد.
جدایی بعد از چهل هشت سال رالف لاورن (Ralph Lauren)بعد از سالها از برند خود جدا شد البته وی اظهار داشت که خود را باز نشسته کرده است.
ترکیب دو سایت مهم vogue و style از دیگر خبرهای مهم دنیای فشن بود این دو سایت جزو اصلی ترین سایت های فشن دنیا هستند.

 

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .