ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مردان خوش‌ پوش / هفته دوم شهریور

b5eb64b92ec2bc303a0ab3ae5d25b105

در میان هفته قرار داریم. باوجود وقفه زمانی که تا آخر هفته وجود دارد مامعمولا آخر هفته را روز لباس‌های دلخواه و استایل می‌دانیم شما می‌توانید به لباس‌های سلبریتی های خودتان که در این هفته درصحنه‌های هالیوودی حاضرشده‌اند، نگاهی بی اندازید

.

و هرکدام را خواستید انتخاب کنید و بر اساس دلخواه خودتان برای خودتان مناسب‌سازی کنید.

دونالد گلاور (Donald Glover) برای این هفته لباسی با استایل کت‌وشلوار سرمه‌ای به همراه پیراهن سفید جاز (یقه‌هفت) پوشیده است، مت برومر (Matt Bomer) یک ترکیب آبی در آبی را انتخاب کرده است و تقریباً بهترین لباس هفته است. جیسون استتهام (Jason Statham) هم با قدبلند خودش کت‌وشلواری مشکی به همراه کراوات قرمز را انتخاب کرده است، او همانند یک موجود عظیم‌الجثه دیده می‌شود. جل هوستون (Jack Huston)، بازیگر تازه‌نفس ما لباس نقره‌ای آزادی پوشیده است و جان کرازینسکی (John Krasinski) لباس کلاسیک سیاه‌وسفید همانند پنگوئن را پوشیده بود.

در میان ستارگان این هفته، فقط نگاه عمیق‌تری به ستاره ما جرمی پیون (Jeremy Piven) که از بقیه مستثنا است بی اندازید. بازیگری که گویا در نقش یک تازه‌کار ارتشی شلوار لاغر و اندامی سیاه‌وسفید، چکمه‌های جنگی و یک سایه تیره استفاده کرده است. واقعاً حضور او در کنار بقیه ستاره‌ها خارج از لطف نیست.

دونالد گلوور (Donald Glover)

در مراسم آتلانتا، نیویورک دونالد گلوور همانند پسر بچه‌های یک تی‌شرت بدون یقه‌سفید به همراه کت‌وشلوار سرمه‌ای و کفش‌های قهوه‌ای مایل به زرد به تن کرده است. فکر نکنیم بیش از چند دقیقه به پوشیدن لباس فکر کرده باشد!

مت بومر (Matt Bomer)

هرگز از اینکه همانند بقیه لباس نپوشید احساس شرمندگی نداشته باشید. مت عزیز ما به قدرت اضافه و ترکیب کردن پی برده است و در یک اقدام جالب هرچه آبی داشته است را به هم وصله زده است. یک‌صدا فریاد می‌زنند آبی. او در مراسم خیره حضورداشته است.

جیسون استتهام (Jason Statham)

در مراسم معرفی فیلم مکانیک: قیامت (Mechanic: Resurrection) آقای رزی هونتینگتون –وایتلی (Mr. Rosie Huntington-Whitely) که نقش آن را جیسون استتهام بازی می‌کند همانند همیشه برای خوش‌تیپ دیده شدن کت‌وشلوار بسیار مردانه و اتوکشیده مشکی به همراه کراوات قرمز به تن کرده است و چیزی برای خوش‌تیپ بودن از دست نداده است.

جرمی پیون (Jeremy Piven)

او برخلاف تمامی همراهان خودش در لیست ما، تیپ خنثی‌کننده‌های بمب به خود زده است، شلوار مشکلی تنگ، بوت های ضخیم و خشن به همراه کاپشن ارتشی و رنگ لجنی.

جک هیوستن (Jack Huston)

در معرفی فیلم بن-هور (premiere of Ben-Hur) جک هیستون لباسی براق به‌صورت کت‌وشلوار و پیراهن سفید به تن کرده است که تقریباً آزادی عمل خوبی به او می‌دهد!

جان کرازینسکی (John Krasinski)

جان کرازینسکی ترجیح داده است کلاسیک عمل کند و یک کت‌وشلوار و باید ما را ببخشد به سبک پنگوئن پوشیده است. این صحنه نمایش فیلم هولارز (The Hollars) است.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .