ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مردان خوشتیپ این هفته (۱)

db4fc567ca6f38f6ec00bf19dfb7c044

در هفته ای که گذشت، مردان خوشتیپ زیادی در مراسم های مختلف، در تمام نقاط دنیا از نیویورک تا استرالیا حضور داشتند. با ما در ادامه همراه باشید.

.

چه کسی: کریس پین Chris Pine

کجا: رونمایی از فیلم ” پیشگامان فضا” در سیدنی

پیش به‌سوی فرش قرمز، جلوتر بیا مرد کت‌وشلواری. باید خدا رو به خاطر اینکه شروع هفتمان با جناب کریس پین هست، شکر کرد.

نشان خوش‌لباسی این مرد توجه او به طیف رنگی ملایمی است که ایجاد کرده است. کت‌وشلوار شرابی‌رنگی که همانند مزه رنگش، خوش‌فرم و زیبا است. پیراهن بارنگ متفاوت یکی دیگر از نقاط قوت این استایل است.

چه کسی: دیو فرانکو Dave Franco

کجا: مراسم Bravo

درواقع ما هیچ‌چیز خاصی از مراسم Bravo نمی‌دانیم، تنها چیزی که در این مراسم اتفاق افتاد، حادثه دیو فرانکو در مورد لباس و خیاطی بوده است.

عادی و ساده بودن یک رمز مبهم و شگفت‌انگیز در دنیای مد نیست. دیو توانسته است کت‌وشلوار رو با تی-شرت ساده به زیبایی ست کند. همچنین نکته قابل‌توجه خط اتو تیز شلوار است.

چه کسی: زین مالیک Zayn Malik

کجا: نیویورک

زین یک سالی است که دیگر از یک مسیر پیروی نمی‌کند ( One direction band ). ولی او هیچ‌وقت از گروه خودش دور نشده است، به همان خوش‌تیپی قبل، با تیپ مخصوص به خودشان، لباس‌های club و زنجیر ساده‌اش.

این لباس‌های زیبا به همراه شلوار جین سفید و آبی به او غروری داده است که توانسته به یک مدل ویکتوریا سکرت پیشنهاد بدهد. واقعاً او شایسته است!

چه کسی: جود لو Jude law

کجا: فینال تنیس ویمبلدون مردان ۲۰۱۶

ما از جود لو درس‌های زیادی در مورد لباس پوشیدن گرفته‌ایم، آخرین درس او این لباس کاملاً سفید و یکدست او است. جذابیت همواره پوشیدن کت‌وشلوار مشکلی، کراوات، دستمال در جیب و کفش‌های تخت است، ولی در مورد جود این‌گونه نیست. لو نشان داده است که همواره نباید لباس‌های تکراری و خسته‌کننده را برای هر مراسمی پوشید، او را باید به خاطر آبی روشن و تیره و کت سفیدش تحسین کرد.

چه کسی: جاستین تیمبرلیک Justin Timberlake

کجا: مراسم ESPY 2016

کت‌وشلوار شکلاتی با نقاط روشن، ما رو به یاد گتسبی بزرگ می‌اندازد. کراوات هاشوری، دستمال جیبی تاخورده به‌عنوان یک پایان عالی است.
جاستین کار خودش رو با گروه‌های موزیک و لباس‌های جین شروع کرد. این کت‌وشلوار به ما بیشتر کمک می‌کند که خاطره آن لباس‌های تمام جین از یادمان برود.

چه کسی: تام هیدستون Tom Hiddleston

کجا: استرالیا

این لباس یکدست فک کنم به خاطر این است که به تیلور سویفت بگوید لباس تو خوش‌فرم تر است؟!

تی‌شرت یقه‌گرد کلاسیک، درون شلوار جین تنگ و کمرند چرم با تمام کلاسیک بودنش مهر تأییدی برای این است که لباس تمام تیره همیشه می‌تواند خوب باشد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .