"/> مدِ آستین کلوش یا زنگوله ای دوباره به روی صحنه باز می گردد | مجله اینترنتی مد و پوشاک

ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مدِ آستین کلوش یا زنگوله ای دوباره به روی صحنه باز می گردد

۶۵۲db931b03434af33c6ed02458509c9

مُد آستین کلوش، یکی از مُدهایی است که در سال قبل، معروف شده بود.حدس بزنید چه شده است؟ این مُد، امسال هم دوباره بر روی صحنه خواهد رفت.

.

این آستین های حجیم یا زیرکانه بزرگ شده، در نمایش های مُد نشان داده شدند و وبلاگ نویسان مُد، آنها را به خیابان ها هم آورده اند. امروز، کوشالی چندین مدل از ظاهر آنها را برای شما گردآوری کرده است تا به شما نشان دهد که چگونه از این مُد استفاده کنید.

آستین های کلوش، برای جلب توجه هستند و می توانند به هر ظاهری، یک حالت دراماتیک اضافه کنند. می توانید لباس های آستین کلوش بسیاری پیدا کنید و بسته به انتخاب شما، می توانید آنها را جزئی از لباس خودمانی، لباس اداری، یا همچنین بخشی از ست لباس شب خود قرار دهید. یعنی می توانید آنها را با شلوار جین، انواع شلوارها و همچنین دامن ها ست کنید. در ادامه به ست هایی را که امروز برای شما انتخاب کرده ایم، نگاه کنید، در استفاده از مُد آستین کلوش تردید نکنید. لذت ببرید!

هنگامی که نوبت به انتخاب رنگ می رسد، چند قانون هستند که باید به آنها توجه کرد، چون این لباس ها را می توانید در تمام رنگ های ممکن پیدا کنید. یک بالاتنه ی سفید، هیچگاه نامناسب نخواهد بود، زیرا رنگ سفید به همه چیز میاید. و همچنین، پیراهن های سفید، یکی دیگر از مُدهایی هستند که امسال باید پوشید، که همین، دلیل دیگری برای انتخاب این لباس ها است.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .