ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مدل های ترند لاک ناخن زمستان امسال

koshaly.com_10005

باز هم در زمستان ،فصل ترندها و استایل های جذاب، قرار داریم. طرح و رنگ های زیادی برای لاک ناخن وجود دارد اما احتمالا همه ی آن ها برایتان تکراری شده اند! در ترند زمستان امسال لاک ناخن، تقریبا همه ی رنگ ها از سفید و طلایی تا آبی و بنفش دیده می شوند اما مهم چگونگی طراحی آن ها روی ناخنتان است.

ما این مطلب کوشالی را به بهترین مدل های لاک ناخن زمستان امسال اختصاص داده ایم، تا بتوانید در استایل های مختلفتان از این طراحی ها استفاده کنید.

لاک ناخن با اکلیل فوق العاده است

لاک ناخن با اکلیل فوق العاده است

لاک ناخن ساده و خنثی مثل صورتی یا سفید انتخاب کنید و بعد روی آن را کمی اکلیل بریزید. طراحی لاک ناخن با اکلیل یکی از جذاب ترین های ترند زمستان امسال است که جلوه ای لاکچری به ناخن هایتان می دهد.

لاک ناخن ساده و شیک

لاک ناخن ساده و شیک

اگر استایل ساده می پسندید، ما این ترند لاک ناخن را به شما پیشنهاد می دهیم. تمام ناخن ها را با رنگی خنثی لاک زده و روی یکی از ناخن ها را برچسب دانه های برف بچسبانید. ساده و جذاب برای خانم های شیک پوش!

لاک ناخن سبز را هم امتحان کنید

لاک ناخن سبز را هم امتحان کنید

زمستان امسال طیف های مختلف رنگ سبز را هم امتحان کنید. ناخن مدل بالرین، لاک ناخن سبز تیره و مات به نظر فوق العاده است.

بنفش یخی، از جذاب ترین های ترند زمستان امسال

لاک بنفش یخی، از جذاب ترین های ترند زمستان امسال

بنفش یخی یکی از پرطرفدارترین لاک ناخن های ترند زمستان امسال است که فضای سرد و زمستانی را القا می کند. طیف پررنگ به کم رنگ این طراحی را می توانید با رنگ های صورتی و سفید نیز اجرا کنید و از نتیجه لذت ببرید. اگر دوست دارید که لاک ناخن شما بیشتر به چشم بیاید، می توانید کمی اکلیل به آن اضافه نمایید.

لاک ناخن سفید و طلایی

مدل لاک ناخن سفید و طلایی

این لاک ناخن برای هر فصل و استایلی مناسب به نظر می رسد. نیمی از ناخن هایتان را سفید و نیمی دیگر را لاک ناخن طلایی بزنید. کوشالی این مدل را به خانم هایی پیشنهاد می دهد که وقت کافی برای طراحی را ندارند و در عین حال می خواهند لاک ناخن شیک داشته باشند.

طراحی ناخن با براق کننده

طراحی ناخن با براق کننده

اگر معمولا وقت کافی را برای اختصاص دادن به طراحی و لاک ناخن ندارید، این مدل را به شما پیشنهاد می کنیم. تمام چیزی که نیاز دارید یک براق کننده و تعدادی برچسب ناخن زمستانی است. در نهایت شما لاک ناخن طبیعی و زیبا دارید که بسیار شیک به نظر می رسند.

 

بیشتر بخوانید : ایده های طراحی ناخن های بادامی شکل جذاب و خیره کننده

 

لاک ناخن، طرح مرمر و طلایی

لاک ناخن، طرح مرمر و طلایی
اگر می خواهید طراحی ناخن هایتان در زمستان امسال چشمگیر و منحصر به فرد باشد، لاک ناخن سفید زده و روی آن را با قلم طراحی، طرح های مرمر ایجاد کنید. این ترند زمستان امسال یکی از بهترین مدل ها برای روزهای برفی است.

طیف قرمز

مدل لاک ناخن طیف قرمز

برای داشتن این ترند زمستان جدید و پرطرفدار، هر کدام از ناخن هایتان را با یک طیف متفاوت از قرمز لاک بزنید تا درنهایت آخرین ناخن سفید رنگ شود.

طوسی تیره لاک ناخن جذاب برای شب های زمستان

مدل لاک ناخن طوسی تیره لاک ناخن جذاب برای شب های زمستان
مدل های ترند لاک ناخن زمستان

به طور کلی استفاده از رنگ های طیف طوسی برای لاک ناخن در شب های زمستان عالی به نظر می رسد. همچنین طوسی رنگ زمینه ای مناسب برای اضافه کردن جزئیات دیگر مثل برچسب یا اکلیل است.

مدل آسمان زمستان

لاک ناخن مدل آسمان زمستان
لاک ناخن به رنگ آبی آسمانی پیدا کنید تا در روزهای سرد زمستانی، طراحی ناخن شیک و جذاب داشته باشید. می توانید یکی از ناخن هایتان را اکلیل بزنید، هماهنطور که گفتیم اکلیل یکی از جذاب ترین های ترند زمستان امسال برای لاک ناخن است.

 

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .