ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مدل های برند های مطرح در گذر زمان

koshaly.com_4157-1-4-167

لیندا اوانجلیستا این مدل کانادایی توسط یک آژانس استعداد یابی در سال ۱۹۷۸ کشف شد .ده سال بعد ، زمانی که ناگهان موهای بلندش را به مدل پسرانه تغییر داد ، به چهره ای معروف تبدیل شد.

او با برند های Revlon ، Donna Karan و ورساچی همکاری داشته است .زمانی که به شهرت رسیده بود به خبرنگاران گفت که او و دیگر همکاران مدلش برای روزی کمتر از ده هزار دلار کار نمی کنند.

او که اکنون ۵۱ ساله است، در بیست و چند سال اخیر در کمپین های برندهایی چون پرادا ، جان گالیانو و تالبوتس حضور داشته است.

سیندی کرافورد

این مدل آمریکایی روی جلد صد ها مجله بوده است .او مدل تبلیغاتی پپسی و مجری برنامه ی House of style بوده و با ستاره ی سینما ریچارد گیر ازدواج کرده است که البته چهار سال بعد این ازدواج به جدایی منجر شد .

او اکنون ۵۰ ساله است.سیندی در سال ۱۹۹۸ با یک تاجر ازدواج کرد و توانست کسب و کار موفق خود را به راه بیندازد.از جمله محصولات مراقبت از پوست با نام “Meaningful Beauty “

کریستی ترلینگتون

او چهره ی برندهای معروفی چون ولنتینو ، رولون و کالوین کلین بوده است.

این مدل اکنون ۴۷ ساله است.ترلینگتون که با اد برنز ، هنرپیشه و کارگردان ازدواج کرد مستندی به نام , No Woman No Cry ، درباره ی زنان بارداری که در سراسر جهان در معرض خطر هستند ساخت و همچنین در کمپین تبلیغاتی لوی ویتون برای پاییز ۲۰۱۰ شرکت کرد.

استفانی سیمور

سیمور که چهره ی برند های معروفی چون کریستین دیور ، ولنتینو و L’Oreal بوده است ، یکی از اولین مدل هایی است که با برند ویکتوریاز سیکرت قرار داد همکاری امضا کرد. رابطه ی طولانی مدت او با اکسل رز خواننده ی گروه Guns-N-Roses به شهرتش افزود.

این مدل اکنون در ۴۷ سالگی به سر می برد. او به بازیگری روی آورد و در سال ۲۰۰۰ در Pollock و قسمتی از سریال Law & Order بازی کرد.او به عنوان فشن ادیتور و مدل نیز به کار خود ادامه داد و با برند هایی چون فراگامو ، هرمس و ولنتینو همکاری می کند.

نائومی کمپبل

او در سن ۱۵ سالگی در حالیکه مشغول تماشای ویترین مغازه ای در لندن بود کشف شد .او به سرعت به کت واک های برند های معروف از جمله YSL و ورساچی و جلد مجلات متعددی که هیچ کدام تا آن زمان از مدل سیاهپوست عکس چاپ نکرده بودند راه پیدا کرد.

او اکنون ۴۵ ساله بوده و با وجود حواشی که برایش پیش آمد ، کمپبل هنوز در دنیای مد یک ستاره است .در سال ۲۰۱۰ برند دلچه و گابانا ۲۵ امین سالگرد فعالیت او را جشن گرفت .او اکنون در برنامه ی The Face on Oxygen حضور دارد که در آن مدل ها با یکدیگر برای تبدیل شدن به چهره ی برند آرایشی ULTA به رقابت می پردازند.

کلودیا شیفر

کلودیا زمانی که کارل لاگرفلد او را برای برند Chanel انتخاب کرد تنها هفده سال داشت .شباهت او به بریجیت باردوت بازیگر او را به یک ستاره ی بین المللی تبدیل کرد.

این مدل ۴۵ ساله که در آلمان متولد شده است ، همسر کارگردانی به نام متیو واگن بوده و دارای سه فرزند است .با وجود این که مادر سه فرزند است استایل شیکی داشته و به همین دلیل سوژه ی مورد علاقه ی خبرنگاران است .او همچنین با برند هایی همچون chanel ، فراگامو ، آلبرتا فرتی و سینت لارنت همکاری می کند.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .