ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مدلی که قوانین مدلینگ را شکست

۵c856eb25b3e1fc73f244a7686864411

وینی هارلو ” Winnie Harlow ” مدل کانادایی، که نام اصلی اش شانتل براون یانگ می باشد، دوران کودکی خوبی را سپری نکرد.

.

وینی هارلو  که در ۴ سالگی به بیماری پوستی vintiligo مبتلا شد. بیماری لاعلاجی که سبب ایجاد شدن لکه های بی رنگ روی پوست فرد می شود. همسن و سالان شانتل در مدرسه او را با القاب زشتی چون گاو و گورخر خطاب می کردند. هارلو می گوید که آزارها آنقدر ادامه داشت که مجبور شد مدرسه را ترک کند.

سال ها از آن زمان گذشته و شانتل که نامش را به وینی هارلو تغییر داده به یکی از پدیده های دنیای مد تبدیل شده است. او بیش از یک میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد و چهره تبلیغاتی خانه مد اسپانیایی Desigual می باشد.

وینی می گوید که ترک تحصیل در مقطع دبیرستان بهترین کاری بود که در زندگی اش انجام داد، چون باعث شد خودش را آنطور که هست بپذیرد و دوست داشته باشد. او درباره ورودش به عرصه مدلینگ می گوید که هرگز تصورش را نمی کرد که به این حرفه وارد شود. بلکه می خواست خبرنگار بشود. اما پس از مصاحبه ای که با شنون بودرام (عکاس تورنتویی) انجام داد، با تشویق های او به این حرفه وارد شد و کار را با انتشار عکس هایی از خودش در رسانه های اجتماعی شروع کرد.

تایرا بنکز، مجری برنامه America’s Next Top Model اولین کسی بود که زمینه را برای ورود هارلو به حرفه مدلینگ فراهم کرد. تایرا و تهیه کنندگان برنامه با دیدن عکس های وینی از او برای شرکت در برنامه دعوت کردند.

وینی هارلو درباره وجود تبعیض در صنعت مد می گوید: فکر می کنم در یکی دو سال اخیر وضعیت اندکی بهتر شده و تنوع بیشتری در این عرصه مشاهده می شود. ولی هنوز یک برداشت استاندارد از زیبایی وجود دارد. دوست دارم چهره های مختلف را روی جلد مجلات مد ببینم. زمان ایجاد یک تغییر و تحول اساسی فرا رسیده است.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .