ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

محصولات آرایشی صورت به چه ترتیبی باید استفاده شوند؟

b57af9b71eb22e9444b6a784bb199425

آیا برای ترفندهای فوق العاده برای رسیدن به یک نگاه مسحورکننده آماده اید؟ امروز می خواهیم درباره ی چند قانون مهم هنگام به کارگیری وسایل آرایشی صحبت کنیم.کدام محصولات باید در ابتدا استفاده شوند؟ در ادامه با کوشالی همراه باشید.

.

یک دستور مشخص برای محصولات صورت وجود دارد.شما ممکن است ندانید که کانسیلر(محوکننده) باید بعد یا قبل از زیرسازی استفاده شود.پس،حتما این نکات آرایشی را بررسی کنید تا متوجه شوید! 

مرطوب کننده

همیشه در اولویت است.با استفاده از مرطوب کننده ای که مناسب پوستتان است شما آن را آبرسانی کرده و برای مراحل بعدی آماده می کنید. اگر می خواهید پوستتان را سالم و درخشان نگه دارید،این یک ضرورت است.

پرایمر

قدم بعدی پرایمر است.بعد از اینکه پوستتان مرطوب شد،شما می توانید به راحتی زیرسازی را انجام دهید.تفاوت کلیدی بین آن ها این است که مرطوب کننده از پوست مراقبت می کند و پرایمر به عنوان پایه ی آرایش استفاده می شود.درواقع پرایمر باعث دوام بیشتر آن و لطافت پوست می گردد.

زیرسازی

اکنون زمان زیرسازی است.آن را به همه جای پوست بزنید و پخش کنید.مقدار اضافی آن را به وسیله ی یک پنبه به صورت ضربه زدن از بین ببرید.از آن زیاد استفاده نکنید چرا که بعدا با کانسیلر می توانید نقص ها را پوشش دهید.

کانسیلر(محوکننده)

کانسیلر به دو دلیل همیشه بعد از زیرسازی استفاده می شود.اول اینکه اگر شما اول کانسیلر بزنید بعد از انجام زیرسازی پاک می شود.و دلیل دوم این است که شما به راحتی می توانید هر نقصی را برطرف کنید.اینکه چند لکه را با کانسیلر بپوشانید بهتر است تا اینکه مقدار زیادی زیرسازی روی صورتتان باشد.

برنزر

مقدار کمی برنزر بر روی استخوان گونه ها و پیشانی خود بزنید.این راه درست انجام آن است.

رژگونه

رژگونه همیشه دقیقا بعد از برنز باید استفاده شود.آن را بر روی گونه ها بزنید تا چهره ای باطراوت به دست آورید.یادتان باشد که رژگونه روی برنزر باشد.

پودر تثبیت کننده

این پودر در آخر استفاده می شود.بعد از اینکه شما تمام اقلام آرایشی را به کار گرفتید،وقت آن است که همه چیز سرجایش ثابت شود.پودر تثبیت کننده تان را با یک فرچه پهن دارای موهای نرم استفاده کنید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .