ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

محبوب ترین عینک های مردانه

a5cfeb7eb858a454222c6a713718c016
برای داشتن ظاهری زیبا واستایلیش، هرکز عینک دودی را فراموش نکنید، انواع عینک ها با مدل های مختلف، با انواع استایل ها مطابقت خواهد داشت.

.

فرقی نمی کند شما یک کت اسپرت به تن داشته باشید، یا یک جین، ویا حتی یک تی شرت سفید، داشتن یک عینک برای تکمیل استایل تان ضروری است.
۱- عینک های خلبانی:
عینک های خلبانی شناخته شده ترین مدل عینک ها هستند، در دنیای مدوفشن طرفداران زیادی دارند وجزء مدل هایی هستند که همیشه به روز اند، می توانید این عینک ها را با یک شلوار چرم، ویا با جین و یک تی شرت سفید ست نمایید.

۲- عینک های صفحه سبز:

در حال حاضر جدیدترین مدل دیده شده درمجموعه ۲۰۱۵، عینک های صفحه سبز بوده است، این عینک ها دو نوع دارند، برخی از آنها صفحه سبز تیره، وبرخی صفحه سبز روشن دارند، مدل هایی که صفحه آنها سبز کم رنگ است، بهتر است با تی شرت هایی که طرح های چاپی دارند ست شود، ومدله ای سبز تیره باید با اجزاء لوکس تر ست شوند.

۳- عینک های صفحه روشن:

این عینک ها هم جزء محبوب ترین مدل های سال ۲۰۱۵ هستند، بیشترین رنگ هایی که در مجلات مد و فشن از این مدل دیده شده است، آبی و پوست پیازی بوده است، البته شما هنگام انتخاب،‌می بایستی رنگ پوست تان را در نظر بگیرید، و مناسب ترین رنگ را متناسب با رنگ پوست تان انتخاب نمایید.

۴- عینک های گرد:

یکی از دوست داشتنی ترین استایل ها، با ترکیب این مدل عینک به دست آمده است، ست عینک های گرد با کت وشلوارهای رسمی فوق العاده می شود، بهتر است هنگام ست این عینک ها از رنگ های شاد در ترکیب استایل تان استفاده نمایید.

۵- عینک های هندسی:

عینک های هندسی هم به کرات در مجلات مدو فشن دیده شده است، این عینک ها مناسب صورت های گرد هستند، وبیشتر برای ترکیب با استایل های ساده و اسپرت استفاده می شوند.

۶- عینک های گربه ای:

عینک های گربه ای جزء بهترین مدل های کلاسیک در سال ۲۰۱۵ بوده اند، البته همان طور که درتصاویر زیر مشاهده می کنید مدل های گرد گربه ای جدیدترین مدل ها هستند، ترکیب این مدل عینک با کت و شلوارهای خاکستری فوق العاده می شود.

۷- مدل های تزیینی:

این مدل عینک ها هم اخیرا در مجلات مدوفشن ظاهر شده اند، انواع قاب های آنها در طرح ها واشکال مختلف وجود دارد، هنگام انتخاب باید آناتومی چهره و ورنگ لباس تان را در نظر بگیرید، تا بهترین مدل را انتخاب نمایید.

۸- عینک های ورزشکاری:

این مدل عینک ها اخیرا در استایل های روزمره افراد دیده شده است، حتی اگر با استایل ها ی رسمی هم ترکیب شود، می تواند نتیجه خوبی داشته باشد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .