ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

محبوب ترین اکانت های آرایش وزیبایی در اینستاگرام

۷۸a1f76203c562c3d7c318765865da44
در این مطلب تعدادی از برترین گریمورهای هالیوودی که محبوب ترین اکانت ها را در اینستاگرام دارند به شما معرفی می کنیم، در واقع شما در این اکانت ها می توانید جدید ترین مدهای آرایشی را مشاهده نمایید وهم چنین برای آرایش های روزانه خودتان هم ایده بگیرید، با کوشالی همراه باشید تا برخی از این گریمورها و روش آنها به را به شما معرفی کنیم.

.

Pat McGrath :
اگر شما یک مجله مد و فشن بین الملی را ورق زده باشید حتما نام این شخص را دیده اید، او از جمله پر کار ترین گریمورها ست که اکثر فعالان در حوزه مد و فشن، خواهان همکاری با او هستند اما به علت فشرده بودن ساعات کاریش موفق به برقراری ارتباط با او نمی شوند.
یکی از مهم ترین پروژه هایش همکاری با  procter and gamble  است، می توانید صفحه او را مشاهده نمایید :
 [photo_gallery source=”media: images/2016/02/g35s4b2d2.jpg” limit=”93″ order_by=”asc” width=”990″ height=”480″ horizontal_gap=”4″ vertical_gap=”7″ large=”9″ medium=”4″ class=”template-style”]
Pat روش های خاص خود را دارد که دیگران را هم بر استفاده از این روش ها تشویق می کند در ذیل نمونه هایی از آنها آورده شده است:
۱)از انگشت هایمان به جای قلم ها و برس ها استفاده نماییم، به این صورت شما می توانید فشاری را که که بر پوست تان وارد می کنید کنترل کنید، و هم چنین برای پخش کردن رنگ ها هم بهتر است از قدرت انگشت هایتان استفاده نمایید.
۲) قبل از استفاده از رژ لب، کل لب هایتان را با مدادی به رنگ رژ لب تان بپوشانید، تا رژ ماندگاری بیشتری پیدا کند.
۳) اگر دوست دارید چشم هایتان درشت تر به نظر برسد،از ریمل بر روی گوشه بیرونی چشم هایتان استفاده نمایید.
Lisa Eldrige:
لیزا هم یکی از فعالان حوزه گریم و آرایش است، گریم اکثر چهره های مشهور هالیوودی به دست او انجام می شود، هم چنین یکی از نویسندگان مجله مد و زیبایی در انگلستان به نام uk ELLE می باشد. صفحه او در اینستاگرام بسیار زیبا است، با دیدن این صفحه می توانید سلایق وعلاقه مندی های این گریمور مشهور را مشاهده نمایید.
 [photo_gallery source=”media: images/2016/02/wilet32n1.jpg” limit=”93″ order_by=”asc” width=”990″ height=”480″ horizontal_gap=”4″ vertical_gap=”7″ large=”9″ medium=”4″ class=”template-style”]
روش های لیزا:
۱) تاکید بر استفاده از خط لب و براق کننده های لب که موجب حجم دادن به لب ها می شود.
۲)برای ماندگاری بیشتر آرایش بر استفاده از مرطوب کننده ها تاکید دارند.
۳)حتما مکان هایی از پوست تان که نیاز به پوشش دهی دارند، خوب پوشش دهید.
Val Garbndtipe:
او عاشق رنگ هاست و در ترکیب رنگ های مو مهارت بسیاری دارد، از جمله هنرمندان هالیوودی که با وی همکاری دارند Alexanada queen و Lady Gaga می باشند، این گریمور از جمله کسانی است که از مدل ها و روش های غیر معمول استفاده می کند و از به کاربردن متدهای جدید نمی هراسد، این موضوع در صفحه اینستاگرام وی هم قابل مشاهده است.
 [photo_gallery source=”media: images/2016/02/tzcixyyj3.jpg” limit=”93″ order_by=”asc” width=”990″ height=”480″ horizontal_gap=”4″ vertical_gap=”7″ large=”9″ medium=”4″  class=”template-style”]
روش های Val:
۱)برای کشیدن خط چشم، بهتر است ابتدا از یک مداد مشکی استفاده نمایید وطرح اولیه خود را بکشید برای تثبیت بیشتر در مرحله دوم، از یک خط چشم معمولی استفاده نمایید و در مرحله سوم بهتر است از یک خط چشم مایع  استفاده کنید، خط چشم های مایع را هیچ گاه به تنهایی به کار نبرید، بلکه در لایه زیرین آنها حتما از یک مداد استفاده کنید.
۲)برای پاک کردن آرایش های غلیظ از مرطوب کننده استفاده نمایید.
۳) هنگام کشیدن خط چشم، چشم هایتان را نیمه باز نگه دارید تا بتوانید تمام نواحی روی پلک تان را
خوب مشکی کنید.
Lottie Stannard:
دستیار قبلی pat، وی بوده است و می توان گفت بیشترین آموخته هایش را در دورانی که با pat بود به دست آورده است، او فارغ اتحصیل رشته طراحی در گرافیک بوده است و همین امر باعث ریز بینی و توجه وی به جزییات در چهره افراد شده است، او با دو مارک معروف Dior  و Channel همکاری داشته است و هم چنین در مجلهVanity Fair   وVogue  هم مشغول به کار است.
[photo_gallery source=”media: images/2016/02/wfziwcex4.jpg” limit=”93″ order_by=”asc” width=”990″ height=”480″ horizontal_gap=”4″ vertical_gap=”7″ large=”9″ medium=”4″ class=”template-style”]
روش های او:
۱) حتما از فون های گریم برای بینی واستخوان گونه تان استفاده نمایید.
۲)در هر چهره ای نقاطی هست که باید آنها را در معرض توجه قرار داد، برای این کار از مواد اکلیل دار استفاده نمایید.
۳)گاهی اوقات هنگام استفاده از ریمل، مژه هایتان به هم می چسبد، برای جلوگیری از چشبیدن مژه هایتان به یک دیگر هر سی ثانیه یک بار از ریمل استفاده نمایید تا به شکل دلخواه تان برسید.
 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .