ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

مجله ” ووگ ” صد ساله شد

۸۳۷۶aace7af18ea8cafa499d7e69a6ec
گالری ملی پرتره لندن صدمین سال انتشار مجله مد معروف «ووگ» در بریتانیا را جشن گرفته است. این نمایشگاه شامل بیش از ۲۸۰ نسخه چاپی مجله است که از بایگانی ها و مجموعه های بین المللی وام گرفته شده و برای اولین بار در یک مجموعه نمایش داده می شود. مجله ووگ جایگاهی نمادین در دنیای مد دارد.

.

برگزار کننده این نمایشگاه با اشاره به هدف برپایی آن می گوید: «امید ما این است که بازدید کننده ها پس از دیدن این مجموعه، اینطور برداشت کنند که ووگ چیزی بیش یک مجله مد و لباس است. من معتقدم ووگ یک نماد فرهنگی مهم در زمانه ما بوده و اینجا علاوه بر عکس های مد و فشن، تصاویر و عکس های فوق العاده ای در نمایش است.»
مجله «ووگ» سال ۱۸۹۲ در آمریکا منتشر شد و از سال ۱۹۱۰ به بعد در اروپا گسترش یافت. در جنگ جهانی دوم لی میلر، عکاس معروف آمریکایی و گزارشگر جنگ «ووگ» همراه با سیسیل بیتون عکاس مد بریتانیایی عکس های جالبی گرفتند که جز انتشارات معمول دنیای مد نبودند. برگزار کننده این نمایشگاه می افزاید: «در جنگ جهانی دوم، ووگ یکی از اندک مجلاتی بود که وزارت اطلاعات به آن اجازه داد که تا به انتشار ادامه دهد برای اینکه برای حفظ روحیه عمومی اهمیت حیاتی داشت.»
این نمایشگاه شامل عکس هایی از عکاسان معروف مانند سیسیل بیتون، ایروینگ پن و ستاره های معروف از مارلین دیتریش، تا شاهزاده دایانا و دیوید بکهام و همچنین عکس هایی از تاپ مدل های معروف دنیا است. نمایشگاه «ووگ : ۱۰۰ یک قرن استایل» تا ۲۲ مه در گالری ملی پرتره لندن در نمایش خواهد بود.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .