ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ماندگارترین دقایق فشن ویکوریا بکهام؛نماد مد و الگوی میلیون ها خانم در سراسر جهان

۰۸۰b4dffeeea98952b99d2915da0b69c

ویکتوریا بکهام، این نام سرمشق بسیاری از دختران است. دارای امپراطوری مد بین المللی، همسر و مادر چند فرزند. امسال او به عنوان الهام بخش مد و معنای موفقیت برای بسیاری از زن های دنیا شناخته شد. به عنوان مسئول گرایش های مد بسیاری از زنان در همه ی زمان ها، او نماد مد و فشن شناخته شده است.

.

او از سال ها پیش یکی از بهترین طراحان مد دنیا بوده است و به نظر می رسد زندگی و شغل او و همچنین سبک و استایلش مرتبا در حال پیشرفت بوده است.

او هر چه از جین، دامن بلند یا لباس شب بپوشد بهترین است چرا که می داند چگونه آن را به کار ببرد. تمام لباس های او با شکوه و ظرافت همراه است. او در ترکیب رنگ ها برای جذاب شدن به بهترین شکل عمل می کند.هرچند که او سبک مو و پوشاک زیادی را عوض کرده است، اما همیشه خیره کننده به نظر می رسد. مهم نیست که لباس روزمره، لباس شب یا یونیفرم اداری پوشیده باشد، بهرحال همیشه با اعتماد به نفسی راه می رود انگار که دنیا برای اوست و به همین دلیل است که او الگوی مد برای میلیون ها نفر شده است. اگر شما یکی از آن ها هستید، در ادامه ی مطلب می توانید بهترین دقایق فشن ویکتوریا بکهام بی همتا را ببینید و مطمئنیم که از آن ها لذت خواهید برد

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .