ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

لیدی گاگا ؛ شهرت، انزوا می آورد

ed665975b819d9e4bff8f3321152810d

جیمی لی کورتیس، در چهارچوب برنامه تلویزیونی به نام Actors on Actors با لیدی گاگا مصاحبه کرده و نظر او را در مورد شهرت جویا شده است. کورتیس خطاب به گاگا گفت: نمی توانم کس دیگری که به اندازه شما مشهور باشد را مجسم کنم.

.

شما سال هاست که از شهرت برخوردارید. آیا شهرت منزوی تان نکرده است ؟

گاگا در پاسخ گفت: هیچ چیز به اندازه شهرت انسان را منزوی نمی کند. وی در ادامه افزود که هرگز نمی خواست مشهور شود. وی گفت: غیر ممکن است که مردم به زندگی حرفه ای من و کارهایی که انجام داده ام نگاه کنند و با خود فکر نکنند که من به دنبال کسب شهرت بودم. در حالی که من فقط می خواستم شغلی داشته باشم که بتوانم خلاقیت هایم را بروز بدهم.

ستاره موسیقی پاپ و بازیگر سریال پربیننده American Horror Story، قبل از این نیز اعتراف کرده بود که شهرت زیاد تاثیر منفی بر روی زندگی اش گذاشته است. او در سال ۲۰۱۳ طی مصاحبه ای که با خبرنگار Guardian انجام داد گفت که مجبور بود برای حفظ وجهه اش به عنوان یک فوق ستاره خود را در خانه مخفی کند. وی گفت که این کار چقدر از نظر روحی او را عذاب می داد. وی همچنین گفت که می خواست از دنیای موسیقی کناره گیری کند. چون از فرهنگ حاکم بر دنیای چهره های سرشناس خسته شده بود. وی در عین حال تاکید کرد که امیدوار است بتواند با ترانه هایش تغییری مثبت در این فرهنگ ایجاد کند. 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .