ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

لس آنجلس؛ پایتخت جدید مد جهان!

۵۲c96c35c30d11cfb13711cfa4231ac4

بسیاری از دست اندرکاران مد معتقدند که باید پاریس و میلان را فراموش کرد. چراکه هم اکنون بیشترین خبرها از لس آنجلس به گوش می رسند و نه اروپا.

.

هنگامی که تام فورد تصمیم گرفت کلکسیون پاییز ۲۰۱۵ خود را در لس آنجلس برگزار کند ( آن هم همزمان با برگزاری هفته مد لندن )، نام لس آنجلس به عنوان پایتخت مد جهان بر سر زبان ها افتاد. این روزها تعداد بیشتری از طراحان به نمایش کارهایشان در لس آنجلس علاقمند شده اند. کاری که به نظر کاملا عاقلانه می آید. چراکه بسیاری از چهره های مشهور در این شهر کار و زندگی می کنند.

البته این طراحان به جای دیدن آن وینتور در لیست میهمانان،  ستاره هایی مانند بیانسه، اسکارلت جانسون و مایلی سایروس را در شوهایشان مشاهده می کنند. یعنی چهره های خبرسازی که پول خرید لباس های فوق العاده گرانقیمت را دارند.

اگر طراحی هستید که به خاطر فشرده بودن برنامه کاری یا بی پولی دچار استرس و مشکل شده اید، قطعا ترجیح می دهید که کارهایتان را برای کسانی معرفی کنید که واقعا به آن اهمیت می دهند. گاهی اوقات، بسیاری از بازدیدکنندگان از هفته های مد، به خاطر برگزاری پشت سرهم شوهای مختلف گیج شده و تمرکزشان را از دست می دهند. به همین دلیل، نمایش کلکسیون در شهر و محیطی جدید و به دور از آن شلوغی و تراکم گیج کننده برنامه ها، منطقی و جسورانه به نظر می رسد.

عامل دیگر، بهبود وضعیت اقتصادی در آمریکاست که باعث شده مردم به دنبال داشتن چیزهای خوب و لذت بردن از زندگی باشند. اگر طراح مشهوری کلکسیونش را در لس آنجلس به نمایش می گذارد، آنهایی که برای خود کسی هستند، حتما در آن شرکت می کنند. استلا مک کارتنی یکی از این طراحان است. او که معمولا کلکسیون هایش را در پاریس به نمایش می گذارد تصمیم گرفت کلکسیون پاییز ۲۰۱۶ را در فروشگاه مشهور Amoeba در هالیوود معرفی کند. در جمع میهمانان، چهره های مشهوری چون گوئینت پالترو، کیتی پری و لیلی رز دپ حضور داشتند.

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .