ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

لباس هایی که شما را لاغرتر نشان می دهد

e5d6b2287375a08cd0c4ee7d5ab1a8fc

بانوانی که برای مدت زمانی چاقی را تجربه کرده اند خاطرات تلخی با پوشیدن بعضی از لباس ها دارند، در این مقاله لباس‎هایی که شما را لاغرتر نشان می‌دهد معرفی خواهیم نمود.

.

 ۱- به ساختار لباس دقت کنید

لباس هایی که در قسمت کمر تنگ می شوند شما را لاغرتر نشان می دهند بنابراین باید به دنبال لباس هایی باشید که ساختار آن شبیه ساعت شنی باشد چون لباس های به این فرم کمر را باریک نشان می دهند و قسمت های چاق بدن را می پوشانند.

۲- از شلوار های بلند و راسته استفاده کنید

شلوار های بلند در کشیده نشان دادن پاها موثرند دقت کنید که بلندی شلوار باید به گونه ای باشد که روی کفش را بپوشاند، جنس شلوار نیز مهم است شلوارهایی با بافت محکم پاها را یک دست و صاف نشان می دهد.

۳- یک رنگ بپوشید

لباس های یکدست و یکرنگ قد شما را کشیده تر نشان می دهد که این کشیدگی باعث می شود لاغرتر به نظر برسید حال آنکه لباس های شلوغ با تنوع رنگی بلندی قد شما را در خود پنهان میکند.

۴- به نوع یقه لباس دقت کنید

یقه لباس ها هم در چاق و یا لاغر به نظر رسیدن نقش دارند، سعی کنید از لباس هایی که به شکل یقه هفت هستند استفاده کنید چون این یقه ها گردن را کشیده تر نشان می دهند.

۵- کفش مناسب را انتخاب کنید

از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید که حداقل پاشنه آنها هفت سانتی متر باشد تا تصویر لاغرتری از شما نشان دهد.

۶- تنگ بپوشید یا گشاد؟

اشتباه نکنید و خودتان را گول نزنید، نگویید که با لباس تنگ لاغر به نظر میرسم در واقع گشاد یا تنگ بودن لباس ها تاثیری در لاغر به نظر رسیدن ندارد شما باید سایز دقیق خود را پیدا کنید و فقط همان سایز را بپوشید.

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .