ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

لباس های پیشنهادی برای این هفته شما / هفته اول شهریور

a71eb08b350426b2891f71e7eadd0246

با اینکه تابستان قصدی ندارد تمام شود شما همچمنان سعی دارید لباس هایتان را برای فرار از گرما مناسب انتخاب کنید. ما برای این هفته شما چند لباس و ترکیب آنها را پیشنهاد خواهیم کرد.

.

از شلوارهای جاگر خوش دوخت تا پیراهن های سرمه ای یقه دار که در قالب ۷ لباس به شما نشان داده شده است. قبل هر کاری اگز قصدد خرید دارید این لباس ها را به جالباسی خودتان اضافه کنید.

ویزیم (Visvim) – جاگر با نام اسب سوار (Horsehide Roland)

بهار گذشته، فصل پر از کتانی بود، کتانی هایی که از ایتالیا به بازار ها سرازیر شده بودند، امسال پاییز هم باید کتانی به پا داشته باشید، پس به این مدل کتانی نگاهی بیاندازید. قیمت این کتانی در سایت visvim.tv در حدود ۸۹۰ دلار است.

شنبه های نیویورک سیتی (Saturdays NYC) – ژاکت ارمیا اس-پی-او (Jeremiah CPO Jacket)

مژده! گرما برای همیشه باقی نخواهد ماند، درست است؟ درست است دیگر! یک پیراهن پشمی و یا ژاکت پشمی می تواند یک سرمایه گذاری خوب برای روزهای پاییزی باشد؛ اما الان این پیراهن ها را نپوشید، به پدت عرق خواهید کرد. قیمت این پیراهن در سایت saturdaysnyc.com در حدود ۲۶۰ دلار است.

میراث ما (Our Legacy) – بولیز بافت ه (Woven Tee)

مهم نیست در جه فصلی هستیم! پاییز یا زمستان، شما باید همیشه یک پیراهن و یا تی شرت سفید در کمد خود داشته باشید. قیمت این لباس در سایت endclothing.com در حدود ۱۳۵ دلار گزارش شده است.

گوچی (Gucci) – چرم ۴ سانتی متری، به همراه بوم رنگی (۴cm Leather-Trimmed Striped)

ماه گذشته برای مردان در نیویورک گرد همایی کمربند های زیبا محسوب میشد. این کمربند هم در این همایش مردانه معرفی شده است. این کمربند می تواند به تنهایی رنگ زیبایی به لباس های شما بیافزاید؛ و حتی می تواند به شلوار شما کند سرجایش بیایستد! قیمت این کمر بند در سایت mrporter.com حدود ۳۹۵ دلار گزارش شده است.

زارا (Zara) – شلوار موتور سواری جاگری (Biker Jogging Trousers)

گاهی وقت ها شما می خواهید همانند ورزشکاران لباس بپوشید به شما این شلوار گشاد و جاگری (Biker Jogging Trousers) را توصیه می کنیم. نسبت به بقیه اجناس قیمت این شلوار از همه کمتر است. در سایت zara.com قیمت این شلوار در حدود ۳۶ دلار گزارش شده است.

راف سیمونز (Raf Simons) – پیراهن سرمه ای (Navy Scout Shirt)

شاید بتوانید با این پیراهن کراوات بزنید و شاید نتوانید، این پیراهن آنقدر رسمی هم نیست. ولی به هر حال به هر شکلی شما در پیراهن راف سیمون خوش تیپ خواهید شد. قیمت این لباس در سایت needsupply.com در حدود ۶۴۸ دلار است.

گیتمن (Gitman) – تی شرت چاپی (Hibiscus Print Shirt)

شما می توانید با این پیراهن چاپی گل دار، شاید بی خیال گرما شوید. حتی می توانید دکمه بالای آن را باز نگه دارید. قیمت این پیراهن در سایت clubmonaco.com در حدود ۱۶۵ دلار است.
امیدوارم بتوانید لباس هایی به این صورت در جالباسی خودتان برای پاییز نگاه دارید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .