ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

لباس مجلسی ترکیبی؛ برای خانم های خوشتیپ

۰ee70163e29bae5db9d4be0d088a4c1c

مساله ی ست کردن لباس های مجلسی و معرفی طرح های جدید آن آنقدر پیچیده و بزرگ است که شاید در این تعداد مطالب ما نتوان حق مطلب را ادا کرد ولی تیم کوشالی همیشه سعی می کند برترین روش های ست کردن و جدیدترین مدل های لباس مجلسی را به شما معرفی کند.

.

حال اگر همچنان می خواهید استایلی منحصر بفرد داشته باشید در این مقاله با ما همراه باشید.

۱- لباس مجلسی

 این روز ها طرح های بلوکی خیلی مد شده است. در این طرح ها رنگ ها به صورت تکی و بلوک بلوک پخش شده اند. بهترین راه برای ست کردن آن ها طرح های گل دار است. یک پیراهن یا بلوز بلوکی را با روپوشی گل دار و مجلسی ست کنید. مطمئن باشید همه انگشت به دهان خواهند ماند.


 ۲- لباس مجلسی

 از موارد جدید دیگر دامن های طرح دار ۳ بعدی هستند. دامن هایی با طرح های مفهومی و بسیار زیبا که تصور می شود هیچ گاه از مد نمی افتند. از میان رنگ های زیبا و پاستلی بکار رفته در دامنتان یکی را انتخاب کنید و تاپ مجلسی تان را با آن ست کنید.


 ۳- لباس مجلسی

 اگر از طرح های راه راه و چارخونه خسته شده اید یک پیشنهاد برای شما داریم: پیراهن با گل های ریز و روپوش دامنی با گل های درشت تر. سعی کنید تنالیته ی رنگ ها کاملا متفاوت باشند. یکی تیره و دیگری روشن تر. این استایل لایه ای کاملا جدید است و مناسب برای مجالس رسمی.


 ۴- لباس مجلسی

 شلوار راسته ی طرح دار و پیراهن بلند. شلوار قرمز و پیراهن زرد هارمونی رنگ فوق العاده ای تشکیل می دهند. سعی کنید این ترکیب رنگ در انتخاب هایتان جایی داشته باشد.


 ۵- لباس مجلسی

 استایل بالا برای جوان تر ها توصیه می شود. یک روپوش مکانیکی فانتزی چارخونه و از زیر آن پیراهن های مجلسی با رنگی کاملا متفاوت و از یک خانواده ی دیگر. ایده های دیگر: روپوش راه راه و پیراهن لنگردار و یا روپوش کاکتوسی و پیراهن خرمایی و یا روپوش تیله ای و پیراهن با طرح های مفهومی.


 ۶- لباس مجلسی

 شلوار کتان چارخانه را با لباس های آستین حلقه ای راه راه ست کنید.

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .