ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

لباس‌ های ترانه علیدوستی و شهاب حسینی در جشنواره کن

۰۱eec10693d9896b4d757174d0f20dd9

بالاخره جشنواره کن تمام شد و شهاب حسینی و اصغر فرهادی با دست پر از این جشنواره برگشتند. حالا نگاهی بکنیم به دو سلبریتی معروف (و محبوب) ایرانی، ترانه علیدوستی و شهاب حسینی، در این جشنواره و پوششی که برای چنین مراسم رسمی و معتبری انتخاب کرده بودند.

.

 لباس ترانه علیدوستی

 روز اول، یا مراسم فوتوکال، اولین بار تیم سازنده فیلم فروشنده جلوی دوربین‌ها رفتند.

یک تیپ ساده، جوانانه، راحت و مناسب مراسم روز. اگر به نظرتان شلوار پیلی‌دار ترانه و فرو کردن بلوز در کمر شلوار عجیب است، باید بگویم این هم یکی از مدهای عجیب این روزهاست و اتفاقا به خاطر ترکیب گشادی بالای شلوار و بلندی کمرش، او را کوتاه‌قد نکرده بود. گردنبند بلند روی پیراهن سفید هم لباس را از یکدستی درآورده بود.

در مراسم اکران فیلم و اولین فرش قرمز رسمی، گروه فیلم فروشنده با موسیقی متن دلشدگان در فضای فرش قرمز وارد شدند. ترانه علیدوستی این بار با پوشیدن یک لباس مجلسی بلند نشان داد فرق بین یک مراسم رسمی و یک عصرانه معمولی را می‌داند. این دفعه به جای شال، کلاه سر کرده بود (که رسمی‌تر به نظر می‌رسد) و لباس کرم معمولی‌اش را با یک شنل کار شده خیلی بلند کامل کرده بود. اتفاقا این مدل ترکیب تور کار شده بلند با پارچه ساده امسال توسط چند نفر دیگر هم روی فرش قرمز کن پوشیده شد که نشان می‌دهد طراح لباس ایرانی ترانه علیدوستی (نگار نعمتی) به مد روز حواسش هست. جواهرات ترانه علیدوستی و به خصوص انگشترش هم در این شب توجه منتقدین فشن و مد را به خودش جلب کرد. گوشواره‌ها، گردنبند و انگشترهای ترانه در این دو روز، همگی متعلق به برند degrisogno بود که جواهرات چند تا از سلبریتی‌های روی فرش قرمز کن را طراحی کرده بود، از جمله کیم کارداشیان و بلاحدید.

آخرین مراسم و اهدای جوایز، درواقع مهم‌ترین مراسم محسوب می‌شد. از آنجا که ممکن بود ترانه علیدوستی برنده جایزه هم باشد و بالای سن برود و هزاران فلاش به سمتش شلیک شود، این شب باید بهترین انتخاب را داشته باشد. با این حال این اتفاق نیفتاد. درواقع لباس اختتامیه ترانه علیدوستی چندان باشکوه‌تر یا خاص‌تر از لباس شب اکران نبود. بالاتنه لباس دانتل پولک‌دوزی شده بود و به سبک لباس‌های ژاپنی، یقه قایقی ایستاده و کمر پهن با نوارهای آویزان بلند و آستین‌های گشاد سه‌ربع داشت. کلاه او تنها با تفاوت گل رویش، همان کلاه قبلی بود. هرچند جواهراتش شکیل‌تر و مجلسی‌تر از شب قبل بودند، اما کیف دستی‌اش دقیقا همان کیف قبلی بود. یک کیف کوچک مسی قلم‌کاری که توسط یک ایرانی ساخته شده بود و ترکیب سیاه و سفیدش با لباسش هماهنگ بود.

کیفیت دانتل لباس چندان خوب نبود و درنتیجه در قسمت یقه که برش‌های آن مشخص بود، تمیز و مرتب از آب درنیامده بود. انتخاب این نوع یقه هرچند شوخی‌های بامزه‌ای را ایجاد کرد، ولی انتخاب هوشمندانه‌ای بود که هم تا حدی پوشیده باشد و هم تبدیل به یقه‌اسکی نشود.

لباس شهاب حسینی

شهاب حسینی که حالا از روز قبل خیلی شناخته‌شده‌تر است، در مراسم فوتوکال سبک راحت و روزانه را رعایت کرده بود و با پوشیدن کت و شلوار خاکستری روی پیراهن سفید، هم خوش‌تیپ بود و هم راحت. کت او خط‌های باریک یاسی داشت که با کراوات یاسی تیره‌اش کاملا هماهنگ بود.

 لباس شهاب حسینی در شب اکران فیلم فروشنده یک کت و شلوار مشکی دو دکمه با کراوات مشکی و پیراهن سفید بود. کت و شلوار آن شب مشکی مات بود و راه‌راه‌های باریکی داشت و درنتیجه در عین رسمی بودن، خیلی شلوغ و تجملی به نظر نمی‌رسید. کفش‌های مشکی براق و کراوات ابریشمی او یکدستی مات را از بین می‌برد و جذابیت مشکی را نشان می‌داد.

اما در شب اختتامیه و مهم‌ترین شب، او یک کت و شلوار تک‌دکمه مشکی براق را انتخاب کرده بود که هیچ بافت یا طرحی هم نداشت. از آنجا که شهاب حسینی استایل خوبی دارد و شکمش هم بیرون نزده، تک‌دکمه بودن کت خرابش نکرده بود (اگر چاق بود، دکمه کشیده می‌شد و بد می‌ایستاد) کراواتش هم یک انتخاب ساده و کلاسیک بود. می‌توانست سراغ رنگ‌های عجیب و تند (مثل قرمز) یا طرح‌های چهارخانه و راه‌راه یا حتی مدل‌های سنتی ایرانی برود، اما کراوات مشکی روی پیراهن سفید بی‌خطرترین انتخاب ممکن بود و اتفاقا به خاطر چشم و ابرو و موهای مشکی کاملا هم مناسب چهره‌اش بود. اگر از ساعت بند چرمی با چرم قهوه‌ای‌اش چشم‌پوشی کنیم، شهاب حسینی در این شب ترکیب بی‌نقصی داشت. مدل موهای شلوغش هم با ته‌ریش‌اش هماهنگ بود و چهره‌اش را جذاب کرده بود.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .