ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

لباسهای پاییزی

۱e3c9dbcc3313d4457c9e940970626c5

لباس‌های تابستانی به پاییزی، لباس‌هایی هستند که شما با پوشیدن آن‌ها در پاییز و یا زمستان، صبح‌ ها سردتان خواهد شد، ظهرها گرمتان و عصرها هم دوباره سردتان می‌شود.

.

این لباس‌ها به لباس‌های به‌ اصطلاح انتقالی (Transitional dressing) معروف هستند. برای اینکه بیشتر با این استایل آشنا شوید شما را با هشت استایلیست و بلاگ نویس عرصه مد و فشن آشنا خواهیم کرد. 

لیز یکی از وبلاگ نویس بلاگ (Late Afternoon) مد است که برای لباس انتقالی خودش دامن جین و سنگین به همراه بولیز بافت را انتخاب کرده است.

الکس، مالک وبلاگ (Alex’s Closet) از الگوی لباس جین به روی جین استفاده کرده است. لباس جین بلند ژاکت مانند به روی شلوار جین به همراه پیراهن سفید انتخاب او بوده است.

دیلانا وبلاگ نویس بلاگ مد (Dylana Suarez)  از دوپارچه رنگی و براق استفاده کرده است که خیلی شیک و زیبا به نظر می‌رسند.

لباسی که ماری، وبلاگ نویس (Happily Grey) انتخاب کرده است، ژاکت بافت به همراه شلوار جین است. چه شاد و خرامان به کارهای خودش و مد می‌رسد. کیف او تامی است.

کاتلین برای روزهای گرم پاییزی یک ژاکت ضخیم به همراه دامنی که یک چاک در کنارش دارد انتخاب کرده است. او نویسنده بلاگ (Modern Legacy)  است.

لوسی وبلاگ نویس (Fashion Me Now) به ما نشان داده است که بهترین راه داشتن لباس‌های کلاسیک است. یک تی‌شرت، شلوار جین و کت چرمی.

کوری شاغل در وبلاگ (Fancy Treehouse) زن خوش‌پوشی است، او هم توانسته است که مد چند سال قبل را به شکل کلاسیک بپوشد. دو نوع کش‌بافت روی‌هم پوشیده است، شلوار مشکی براق به همراه بوت هایی که این روزها تب ان همه‌جا گرم شده است به پا دارد و همچنین کلاهی گل‌دار و زیبا که برای روزهای گرم پاییزی بسیار زیبا است.

آخرین فرد بیشترین و گرم‌ترین لباس را به تن دارد، برای روزهای سرد پاییزی می‌توانید از کت گرمی که سارا (Harper & Harley) به تن کرده است تقلید کنید، شلوار جین ساق ساییده شده را نگاه کنید. اجازه دهید که شلوارتان به این شکل قدیمی و ساییده شده به نظر برسد، بر اساس سلیقه خودتان می‌توانید لباس گرم زیر کت بپوشید یا لباس نازک.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .