ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

عکس های جنایی از گذشته سلبریتی ها

۳۸۵۹۹۳۴a326e2c87d63665dfcdf6c509

هیچ تصوری از این عنوان ندارید ولی درنهایت لذت خواهید برد. با ما همراه باشید.

.

مارتین لوتر کینگ جی آر
(Martin Luther King, Jr.)

در سال ۲۷ سالگی، اسطوره حقوق شهروندی در پارک مشهور رزا، جلو اتوبوس مونتگومری را گرفت و فقط تنها چیزی که توانست به دست آورد یک شاتگان پر بود از شیشه در به سمت او نشانه رفته بود. نقش او در این قضیه باعث شد تا در میان جمعیت محبوبیت زیادی به دست آورد و یک سخنران حزبی تبدیل شود. سخنرانی‌های او مردم را مغرور و باشهامت نشان می‌داد. این تصویر تشخیص هویت از او یک‌شکل نمادین دارد. مارتین لوتر کینگ باکت و شلوار به همراه کراوات کوچک خودش شبیه هنرمندان سبک جاز به نظر می‌رسد.

میگ جگر
(mik jager)

با برگشت به دهه شست میلادی، پلیس این آغازگر رولینگ استون را بازداشت کرد. این برداشت منجر به افزایش محبوبیت رولینگ استون در میان مردم شد. بک نوعی حیله‌گری پشت این داستان خوابیده بوده است.

کرت کویین
(Kurt Cobain)

شما فکر می‌کنید کرت کویین چه جرمی را می‌تواند انجام داده باشد؟ وقتی شما با موبایل خودتان بازی می‌کنید آیا بعدش به زندان می‌افتید؟ خیر. ولی جامپر آقای کرت با پرش‌هایش باعث به وجود آمدن خسارت و مصدومیت عده‌ای شد. این عکس یادگاری از همان روزهای برای کرت است.

دیوید بووی
(David Bowie)

مسلماً این عکس یکی از جذاب‌ترین و جنایی‌ترین عکس‌هایی دیوید است. پلیس از او و دوستش در حدود نیم پوند ماری‌جوانا که ماده مخدری بوده است کشف کرد و دوست او شروع به پرخاش نمود. این کار باعث زندانی شدن آن‌ها در نیویورک شد. او همیشه موهایش را به‌صورت مشهور خودش نگاه داشته بود و در دورانی که در بازداشت بود حدود ۳۰۰ نفر به دیدن او آمده بودند.

دنیس هوپر
(DEnnnis Hopper)

شاید شما فقط یک روز بود که از گفتن نصیحت‌های پوشیدن کت جین ما خلاص شده بودید ولی اشتباه نکنید بااینکه ما سکوت اختیار می‌کنیم ولی این عکس مجرمانه جناب هوپر ما را دوباره ترغیب می‌کند که از مزایای کت‌های لی برای شما مطلب بنویسیم.

جیمی هندریکس
(Jimi Hendrix)

بعدازاینکه در فرودگاه تورنتو از جیمی ما مقدار کمی هرویین که آن روزها تقریباً برای مصارف روزانه هرکسی می‌توانستید پیدا کنید، به بازداشتگاه بردند و از او این عکس تشخیص هویت را گرفتند. بعد از یک ماه کش‌وقوس فراوان بالاخره وکیل‌های او توانستند بهانه‌ای برای او جور کنند و او را از پشت میله‌های زندان بیرون بیاورند. آن‌ها گفتند که یکی از طرفداران او این مواد را در کیف او انداخته است. جیمی اهل مواد نیست!

جی زی
(Jay Z)

جی زی به اتهام خشونت با یکی از کسانی که با موسیقی او مشکل داشت و کشیدن چاقو برای تهدید او به زندان برده شد. این مهاجم سعی کرده بود آهنگ خودش را که مورد تمسخر قرارگرفته بود را نجات دهد ولی خودش را به زندان رسانید. اصلاً شما با دیدن چهره معصوم، کت چرمی فکرش را هم نمی‌کنید یک چاقو ضامن‌دار در جیبش جای‌داده است!

استیو مک گوین
(Steve McQueen)

شاید شما هم استیو را وقتی به پارک می‌رفت می‌دیدی فکر نمی‌کردید او برای گرفتن عکس‌های تشخیص هویت به اینجا آمده است. خودش هم این تصور را نداشت. ولی استیو با خوردن مشروبات الکلی زیاد، پوشیدن لباس نامناسب شروع به رقص در میان جمعیت کردم و پلیس‌ها او را به‌جای درستی هدایت کردند. بازداشتگاه!

آزی آزبورن
(Ozzy Osbourne)

آزی آزبورن یک لباس شیر بالدار پوشید و در زمان هاکی نیوجرسی به وسط زمین پرید و بازی را مختل کرد، به نظر شما این کار او عادی و یا حتی قبلاً فکر شده بوده است؟ به‌هرحال او را به بازداشتگاه بردند و چند فقره عکس دل‌نشین تشخیص چهره از او گرفتند.

سید ویسوس
(Sid Vicious)

ماه‌ها بعد از مرگ دوست‌دخترش در اثر حمله به برادر خواننده دیگر بر روی چرخ‌وفلک متهم و دستگیر شد، درنهایت محکوم نشد. ماه‌ها بعدازاین اتفاق، او به کمیته بررسی گفته بود قصد خودکشی دارد و دوست دارد او را با موتور و لباس‌های موتورسوارش دفن کنند. آدم عجیبی بود.

فرانک سینا ترا
(Frank Sinatra)

فرانک به زنی وعده ازدواج داده بود ولی بعدها معلوم شد که سینا ترا با دیگران رابطه جنسی داشته است و بنا به شکایت خانم سینا ترا در سن سی‌سالگی پایش به بازداشتگاه و عکس‌های تشخیص هویت باز می‌شود. در عکس‌هایی که از او گرفته‌شده است بیشتر شبیه استالین دیده می‌شود. شما می‌توانید عکس‌ها را به دست بگیرید و به آرایشگر بدهید تا موهایتان را به این صورت بتوانند کوتاه کنند.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .