ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

عواملی که خانم‌ها را جذاب‌تر می‌کند

۴۷ab8f4b2c91e37bf1f1a0e143bfa7c1

زنان برای جذاب شدن نیازی به هزینه های آنچنانی و تلاش های مداوم ندارند. با کمی تلاش می توانید از نظر ظاهری همان زنی باشید که مردتان در جستجوی آن است.

.

سوای از این که به چه روشی خودتان را در دل دیگران جا می‌کنید این مطلب را حتما باید بخوانید چون بدون در نظر گرفتن رفتارهای مبتنی بر شخصیت به دنبال یافتن توضیح و دلیل علمی نهفته در عامل لباس پوشیدن و دیگر عوامل برای بیشتر جذاب کردن خانم‌ها رفته است.از خانم‌ها مسنی که با ترفند لباس قرمز پوشیدن تا خانم جوانی که به فکر عرض اندام است باید این مطلب را بخوانند تا نگاهی دوباره به سرتاپای خود بیندازند (دلیل علمی دارد). مثل همیشه، نیازی به گفتن نیست که هر کسی باید چیزی را به تن کند که در آن راحت است چون مهمترین منتقد سبک و سیاق لباس پوشیدن شما خودتان هستید.

در دنباله مطلب پنج عامل علمی ثابت شده در جذاب‌تر شدن خانم‌ها را می‌خوانید.

کفش‌ پاشنه بلند

برپایه تحقیق منتشر شده در نشریه رفتار جنسی، کفش‌های پاشنه بلند جذابیت خانم‌ها را افزایش می‌دهد. این تحقیق همچنین نشان داده است خانم‌هایی که کفش پاشنه بلند به پا می‌کنند فرصت بیشتری برای برقراری ارتباط با دیگران به دست می‌آورند. تعجب کردید؟ همین حالا بروید کفش پاشنه بلند مورد علاقه خودتان را بخرید!

لباس قرمز

در این قسمت خبر جدیدی نداریم جز این که اگر دوست دارید حس و حال‌تان عوض شود، بد نیست بدانید تحقیق منتشر شده در نشریه شخصیت و روانشناسی اجتماعی ثابت کرده لباس قرمز توجه مردان را به خانم‌ها بالا می‌برد. آخرین بار کی به کشوی لباس‌هایتان نگاه انداخته‌اید؟ لباس قرمز بین‌شان هست!؟

لباس مشکی

از شما چه پنهان برای این یک مورد نتوانستیم هیچ دلیل علمی ثابت شده‌ای پیدا کینم ولی الیزابت هوز، طراح لباس آمریکایی، سخنان حکمت‌آمیزی درباره توجه مردان به لباس سیاه بر تن زنان بیان کرده که ذکرش خالی از لطف نیست: «از هر پنج مرد هر پنج نفر وقتی خانمی را دیده‌اند که لباس مشکی بر تن داشته، دوباره برگشته‌اند و به او نگاه کرده‌اند!» همین کافی بود، نه؟ حالا باز بروید سراغ کشوی لباس‌هایتان و دنبال لباس مشکی بگردید!

لباس و تاپ بدون آستین

اگر فکر می‌کنید قد و قواره بالا بلند بهترین عامل جلب توجه مردها است، بد نیست در این باره تجدید نظر کنید زیرا پژوهش انجام شده در دانشگاه نیو ساوث ولز می‌گوید مردان بیشتر به دست‌های‌ زن توجه می‌کنند. شاید این حرف را به حساب شوخی بگذارید اما یک بار هم که شده لباس یا تاپ بدون آستین در مقابل شوهر خود بپوشید تا نتیجه‌اش را به چشم ببنید!

لباس چسبان

محض خاطر همسرتان هم که شده لباس چسبان در حضورش به تن کنید چون محققان نیوزلندی می‌گویند عاشق زنان با لباس اندامی هستند. اگر قضیه برایتان جا افتاده، درنگ نکنید و اگر لباس چسبان ندارید، ببینید نزدیک‌ترین بوتیک به منزل شما کجا است.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .