ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

عملگرا، زنانه و فعال: چرا مجموعه جدید جورجیو آرمانی برای شما مناسب است

bd1351b408feaa7a7bb52dcdff55aef5

دنیای فشن بالاخره از خواب بیدار شده است و به این واقعیت پی برده که زنان می‌خواهند لباس‌ آدم بزرگ‌ها را بپوشند که به آنها آزادی را بدهد که خودشان باشند.

.

به این موضوع بهتر فکر کنید، یک امر الهام‌بخش و حتی مترقی در مورد این مجموعه جدید وجود دارد. وقتی برای اولین بار عنوان این مجموعه “عادی جدید” را شنیدم، زیاد قانع نشده بودم حالا متوجه داستان شده‌ام. با وجود ۲ کمپین تبلیغاتی جدید که در آن نه تنها این لباس‌ها را بر تن دختران سفید پوست لاغر کرده بودند بلکه بر تن زنانی از سنین مختلف و نژادهای گوناگون هم کرده‌ بودند، من الان می‌توانم قدردان هدف پشت ارائه این مجموعه باشم. دنیای فشن بالاخره نیاز زنان از گروه‌های سنی مختلف و رنگ پوست‌های گوناگون و نیازهای مختلف ما زنان را به رسمیت شناخته است به همین خاطر باید به آنها مرحبا گفت و امید داشت که سرانجام به یک نتیجه‌ی خوب خواهیم رسید.

همین عقل سلیم بالاخره به دنیای لباس‌ها نیز رسیده است. این مجموعه فقط در مورد یک عده مدل و کت واک‌ها نیست بلکه در مورد هنر خیاطی منحصر به فرد آرمانی است. اما این مجموعه فقط در مورد لباس کار زنان نیز نیست. آقای آرمانی خودش می‌گوید که نیت پشت این مجموعه برای زنانی عملگرا و فعال است که همیشه می‌خواهند کامل باشند و در تمام لحظات احساس راحتی کنند.

می‌دانم همیشه حس کامل بودن شاید دور از دسترس باشد اما نیت این بوده که لباس‌های شما حداقل نمایشگر این موضوع باشد.

کت و شلوار در این مجموعه عامل کلیدی است اما هر کدام از آنها به صورت جداگانه نیز در دسترس هستند. کت‌های تک دکمه و ژاکت‌های زیپ‌داری که زیر کت‌های پشمی بدون دکمه پوشیده شده‌اند و شلوارهای پاکوتاه، گشاد و شل و سایر لوازم جانبی برای ایجاد یک ظاهر ساده و هوشمندانه به کار می‌روند. آرمانی می‌گوید: این مجموعه‌ای کلاسیک است که در طول زمان هم کلاسیک باقی می‌ماند.

این کمپین تبلیغاتی توسط عکاس مشهور پیتر لیندبرگ از چهار مدل تهیه شده است تا هدفی را که آرمانی بدنبال آن بوده را به نمایش بگذارد. بهار گذشته او مدل‌هایی مثل: نادیا اورمن، استلا تنانت، ایوا هرتزگوا و یاسمین لبون، که بالای ۴۰ سال سن داشته‌اند را انتخاب کرد. آرمانی در بهار گذشته اشاره کرد: من زنانی را می‌خواستم که شخصیت قدرتمندی داشته باشند تا بتوانند نشان بدهند که زیبایی زنانه سن و سال نمی‌شناسد. برای مجموعه امسال او می‌خواست بدون وجود هیچ مانعی، نوع دیگری از زیبایی را نشان بدهد.

او امسال چهار مدل را که هر کدام در زمینه کاری خود بهترین هستند را انتخاب کرده‌اند. لیو ون ۲۸ ساله از چین (اولین سوپر مدل چینی)، لیا کبد ۳۸ ساله مدافع حقوق مادران و اصالتاً از اتیوپی، آماندا مرفی ۲۷ ساله یک ایرلندی، آلمانی و سرخ‌پوست از شیکاگو و الیسا سدنویی ۲۸ ساله مدل و بشردوست که در مصر، ایتالیا و فرانسه بزرگ شده است.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .