ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

عطر شما درباره ی شما سخن می گوید

۵۷۰۷۹۶c183ff69c8bf360848aa19a0f1

این را همه شنیده ایم که عطرها با شخصیت انسان هایی که انها را انتخاب می کنند متناسب هستند. اما در این مقاله می خواهیم این مساله را با جزییات بررسی کنیم و درباره ی رایحه های مختلف عطرها برایتان کمی بیشتر توضیح دهیم.

.

آیا می دانید عطر شما درباره ی شما سخن می گوید با ما همراه باشید.

۱- رایحه مرکبات

این عطر تمیز و تازه و انرژی زاست. آقایان دوچرخه سوار یا دونده معمولا این عطر را می پسندند. این عطر همچنین موجب بیداری و سرحال شدن شما می شود.

۲- رایحه عود

این رایحه از خاورمیانه آمده است و عود واقعی از گرانترین مواد تولید این عطرهاست. آقایان موفق و با اعتماد به نفس این عطرها را می پسندند و به تحسین دیگران نیازی ندارند.

۳- عطرهای ورزشی

این عطرها فلفلی و هیجان برانگیز هستند. ترکیبی از رایحه های مرکبات، چوب و مشک هستند و موجب برانگیختن آدرنالین خون شما می شوند. آقایانی که این عطرها را می پسندند ورزشکار، فعال و سخت کوش هستند.

۴- رایحه ی خوراکی

این عطرها که شامل رایحه های شکلات و وانیل می شوند اخیرا خیلی مد شده اند. آقایانی که از آن ها خوششان می آید شدیدا احساسی، لذت گرا و ماجراجو هستند.

۵- رایحه ی گل ها

آقایانی که این مدل عطرها را انتخاب می کنند شدیدا ماجراجو و رمانتیک هستند و شدیدا احساسی.

۶- رایحه ی شرقی

نشان دهنده ی یک تیپ شخصیتی است و آن هم انسان لذت گراست. آقایانی که این مدل عطرها را می پسندند معمولا در مهمانی ها تا لحظه ی آخر می مانند و بعد از غذا دسر سفارش می دهند. معمولا اهل مسافرت نیز هستند.

این رایحه شامل رایحه ی وانیل، فلفلی، بوی دود است.

۷- رایحه ی دریایی

مربوط به رایحه های دریایی تازه و تمیز می شوند.مردانی که این مدل عطرها را می پسندند قلبا انسان هایی مینیمالیست هستند و از چیزهای ساده در زندگی لذت می برند.

۸- رایحه ی چوب

میان مردان خیلی رایج هستند و نشانه ای از عضلانی بودن و شخصیتی قابل اعتماد و دوستانه را تلقی می کنند. برای مردان خیلی مورد علاقه است زیرا پدارن و پدربزرگشان را به آنها یادآوری می کند.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .