ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

عذرخواهی جی جی حدید به دلیل مسخره کردن ملانیا ترامپ

e6016113b58321823ef4c9ba6bd5a33c

در مراسم اهدای جوایز American Music Awards، جی جی حدید که مجری گری برنامه را به عهده داشت، از ملانیا ترامپ تقلید کرده و لهجه اسلوانیایی بانوی نخست آینده و سخنرانی او در مجمع عمومی اعضای حزب جمهوریخواه در جریان رقابت های انتخاباتی را به باد مسخره گرفت.

.

این حرکت او، واکنش منفی بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی، بخصوص توئیتر را در پی داشت.

اگر به یاد داشته باشید، ملانیا ترامپ پس از ایراد آن سخنرانی، به کپی برداری از متن سخنرانی میشل اوباما در حمایت از ریاست جمهوری همسرش باراک اوباما، متهم شد. جی جی حدید که به همراه جی فارو (کمدین) مجریگری برنامه را به عهده داشت، به کنایه آن روز، در حالی که سعی می کرد از حالت چهره و طرز صحبت ملانیا ترامپ تقلید کند، گفت: من همسرم، رئیس جمهور اوباما و فرزندانمان ساشا و مالیا را دوست دارم.

همانطور که گفته شد، این حرکت او باعث شد بسیاری به جی جی حدید به دلیل توهین نژادپرستانه و مسخره کردن لهجه ملانیا ترامپ، خرده بگیرند و خواستار عذرخواهی او بشوند.

حدید در واکنش به این انتقادات، یادداشت دست نوشته ای را در توییتر به اشتراک گذاشت و از این طریق از کسانی که از شوخی یکشنبه شب او آزرده شده اند، عذرخواهی کرد.

وی در بخشی از نامه اش نوشته است: افتخار میزبانی مراسم AMA را در کنار برخی از معتبرترین نویسندگان این صنعت به عهده داشتم. من می توانستم هرچه را که با آن راحت نبودم از متن حذف کنم. برخی شوخی هایی که احساس کردم از حد گذشته اند را حذف کردم. اما آنچه باقی ماند، بدون قصد بد و به عنوان طنز خوب ارائه شد. 

جی جی در انتهای نامه اش نوشت: معتقدم ملانیا بیزنس سرگرمی سازی را درک می کند و می داند که شوها چگونه نوشته و اجرا می شوند. از کسانی که آزرده شده اند عذرخواهی می کنم. من فقط بهترین آرزوها را برای کشورمان دارم.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .