ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

طراح کلاه صورتی رنگ لیدی گاگا کیست؟

۷۰۷۵۹۰d2008a8e80f15b39c1bedd85e7

لیدی گاگا اخیرا آلبوم جدید خود به نام Joanne را منتشر کرد. اگر اهل جستجو در اینترنت باشید حتما به عکس های متعدد لیدی گاگا با کلاه صورتی رنگی که تقریبا همه جا آن را بر سرش گذاشته روبرو شده اید. اما طراح کلاهی که لیدی گاگا را شیفته اش کرده، کیست؟

.

گلدیس تامز، طراح لس آنجلسی است که کلاه هایش را شخصا با دست درست می کند. او که از دو سال قبل همکاری اش را با گاگا آغاز کرده است، کلاه صورتی رنگ زیبایی که لیدی گاگا برای عکس روی جلد آلبوم اش نیز از آن استفاده کرد را طراحی کرده است. او می گوید: گاگا به من گفت که عاشق رنگ صورتی است. من هم چند نمونه پارچه را انتخاب کردم و چند طرح مختلف را نشانش دادم تا بالاخره روی یکی از طرح ها به توافق رسیدیم.

وی می گوید که در آن زمان هرگز تصورش را هم نمی کرد که گاگا بخواهد با آن کلاه در عکس روی جلد آلبوم ظاهر بشود. وی گفت: این اتفاقی غیرمنتظره بود. در واقع من یک روز قبل از منتشر شدن عکس روی جلد از آن باخبر شدم. بعد از آن تصمیم گرفتم اسم این مدل کلاه را به افتخار گاگا و آلبوم اش، Joanne بگذارم.

کلاه مدل Joanne به قیمت ۶۸۰ دلار فروخته می شود.

این طراح می گوید که یکی از اولین مشتریان سرشناسش، جانی دپ بود. جالب اینکه دپ با آن کلاه به عنوان برترین مرد کلاه بر سر سال انتخاب شد. او با هنرمندان بزرگ و مشهوری چون مدونا، کوئین لاتیفا و نیل یانگ نیز کار کرده است.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .