ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

طراح لباس پنگ لی یوان بانوی اول چین لباس کیست؟

۲۸۱f744b98757c0971d91a65a5ed2edd

ماکه ” Ma Ke ” طراح چینی که تا به این لحظه دو برند مشهور و محبوب را بنیانگذاری کرده و وظیفه طراحی لباس های بانوی نخست چین، پنگ لی یوان (همسر رپیس جمهور شی جین پینگ) را به عهده دارد، اما عجیب اینکه خود را یک طراح نمی داند.

.

او در  Zhuhai، یکی از شهرهای جنوبی چین که با دو مرکز مد چین یعنی شانگهای و پکن فاصله زیادی دارد، زندگی می کند. وی هرگز مجلات مد را مطالعه نمی کند، در میهمانی های مجلل شرکت نکرده و به ندرت با رسانه ها مصاحبه می کند. 

او در آخرین مصاحبه ای که با CNN انجام داد، اجازه تصویربرداری از افتتاحیه نمایشگاه کلکسیون جدیدش را نداد و حتی با گرفته شدن عکس خودش موافقت نکرد.

دور بودن او از کانون توجه رسانه ها مانع موفقیت فوق العاده دو برند متعلق به او یعنی  Wuyong و Exception de Mixmind  نشده است. او هنگامی که بانوی اول چین برای اولین سفر خارجی رسمی اش در سال ۲۰۱۳ یکی از لباس های او را انتخاب کرد، شهرت جهانی پیدا کرد.

سابقه آشنایی طراح چینی با بانوی نخست به سال ۲۰۰۲ باز می گردد. وی ادعا می کند که قصد دارد با طراحی هایش، اعتماد به نفس درونی زنان را نمایان کند. ماکه می گوید: اگر زنان به کاراکتر وجودی خود اطمینان داشته باشند، مجبور نیستند از لباس به منزله سلاح استفاده کنند.  

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .